חפש

דפי צביעה בנות הפאוור פאף

דפי צביעה של פאוורפאף. בנות הפאוור פאף (באנגלית: The Powerpuff Girls) היא סדרת אנימציה של רשת "Cartoon Network".
בנות הפאוור פאף נוצרו כתוצאה מניסוי כושל של פרופסור יוטוניום שניסה לייצר את "הבנות המושלמות" מסוכר, פלפל ו"כל דבר נחמד". במהלך הניסוי הוסיף הפרופסור בטעות לתרכובת "כימיקל X" שגרם לפיצוץ והעניק לבנות כוחות על-טבעיים. מאותו פיצוץ קיבל קוף המחמד של הפרופ׳, מוג'ו ג'וג'ו, את האינטליגנצה האנושית ומאפיינים אנושיים נוספים. משום שהפרופסור הפנה את כל תשומת לבו כלפי הבנות, נשבע הקוף לנקום בהם.
לב הסדרה עוסק במלחמה של הבנות בעולם הפשע ובמפלצות הפוקדות את העיר טאונסוויל. הבנות מקבלות דיווח ב"קו החם" שבביתן ישירות מראש העיר. בנות הפאוור פאף הן בלוסום, באבלס ובאטרקאפ.
לפניכם מבחר דפי צביעה של בנות הפאוורפאף, גם כשהיו ילדות קטנות וגם כשהתבגרו. כדי להדפיס את דף הצביעה יש ללחוץ עליו ואז על Ctrl+P.
דפי צביעה פאוורפאףדפי צביעה פאוורפאףדפי צביעה פאוורפאףפאוור פאף לצביעהפאוור פאף לצביעהפאוור פאף לצביעהפאוור פאף לצביעהפאוור פאף לצביעהפאוור פאף לצביעהדפי צביעה בנות פאוורפאףדפי צביעה בנות פאוורפאףדפי צביעה בנות פאוורפאףדפי צביעה בנות פאוורפאףדפי צביעה בנות פאוורפאףדפי צביעה בנות פאוורפאףדפי צביעה בנות פאוורפאףדפי צביעה בנות פאוורפאףדפי צביעה בנות פאוורפאףדפי צביעה בנות פאוורפאףדפי צביעה בנות פאוורפאףפאוורפאף דפי צביעהפאוורפאף דפי צביעהפאוורפאף דפי צביעהפאוורפאף דפי צביעהפאוורפאף דפי צביעההוסף רשומת תגובה

0 תגובות