חפש

דפי צביעה כיפה אדומה

כיפה אדומה לצביעה- כיפה אדומה היא אגדת עם שליקטו האחים גרים. העלילה מספרת על ילדה שנקראה "כיפה אדומה" בגלל הברדס האדום שחבשה תמיד לראשה. יום אחד, אמה של כיפה אדומה שלחה אותה אל קצה היער, אל ביתה של סבתה החולה, כדי להביא לה עוגה ויין והזהירה אותה לא לסור מהשביל ולא לדבר עם הזאב הגדול והרע.
בדרך פגשה כיפה אדומה את הזאב הרע והוא שאל אותה לאן היא הולכת. היא סיפרה לו שאל סבתה החולה שגרה בקצה היער. הזאב מיהר והקדים את כיפה אדומה והגיע לביתה של הסבתא. כשדפק בדלת היא שאלה אותו מי זה והוא ענה לה בקול חביב: "כיפה אדומה". הסבתא פתחה לו את הדלת והוא טרף אותה. היא נשארה שלמה בחיים בבטן שלו.
הזאב התחפש לסבתא, נכנס למיטה שלה וחיכה לכיפה אדומה שתגיע, כדי לטרוף גם אותה. ואכן כיפה אדומה הגיעה לביתה של סבתה אחרי זמן מה. היא נכנסה כדי לתת לה את העוגה והיין והתקרבה אל המיטה.
"סבתא, למה יש לך אוזניים ארוכות כל-כך?" שאלה כיפה אדומה את הזאב והוא ענה "כדי לשמוע אותך טוב יותר, יקירתי".
"ולמה יש לך עיניים גדולות כל-כך?" - "כדי לראות אותך טוב יותר, יקירתי".
"ולמה יש לך פה כל כך גדול ושיניים כל כך חדות?" - "כדי לטרוף אותך!" ענה הזאב שחשף את עצמו. למרבה המזל, בדיוק עבר צייד ליד הבית. הוא נכנס פנימה והציל את כיפה אדומה והוציא את סבתא שלה מבטנו של הזאב.
כדי להדפיס את הציור של כיפה אדומה אותו תרצו לצבוע, יש ללחוץ עליו ואז על Ctrl+P. צביעה מהנה!

כיפה אדומה לצביעהכיפה אדומה לצביעהכיפה אדומה לצביעה
כיפה אדומה לצביעהכיפה אדומה לצביעהכיפה אדומה לצביעהכיפה אדומה לצביעהכיפה אדומה לצביעהכיפה אדומה לצביעהכיפה אדומה לצביעהכיפה אדומה לצביעהכיפה אדומה דפי צביעהכיפה אדומה תמונות לצביעהכיפה אדומה תמונות לצביעהכיפה אדומה תמונות לצביעהכיפה אדומה תמונות לצביעהכיפה אדומה תמונות לצביעהכיפה אדומה תמונות לצביעהכיפה אדומה תמונות לצביעהכיפה אדומה תמונות לצביעהכיפה אדומה תמונות לצביעהכיפה אדומה תמונות לצביעהכיפה אדומה תמונות לצביעהכיפה אדומה תמונות לצביעהכיפה אדומה תמונות לצביעהכיפה אדומה תמונות לצביעהכיפה אדומה תמונות לצביעהכיפה אדומה תמונות לצביעהכיפה אדומה תמונות לצביעהכיפה אדומה דפי צביעהכיפה אדומה דפי צביעהכיפה אדומה דפי צביעהכיפה אדומה דפי צביעהכיפה אדומה דפי צביעהכיפה אדומה דפי צביעהכיפה אדומה דפי צביעהכיפה אדומה דפי צביעהכיפה אדומה דפי צביעהכיפה אדומה דפי צביעהכיפה אדומה דפי צביעה
 

הוסף רשומת תגובה

0 תגובות