חפש

דפי צביעה אנימניאקס

אנימניאקס (באנגלית: Animaniacs) היא סדרת אנימציה בת 99 פרקים שהופקה על ידי אולפני האחים וורנר בשיתוף עם סטיבן ספילברג לטלוויזיה מ-1993 עד 1998. הסדרה זכתה לשבחים רבים ופופולריות מסביב לעולם ואף הייתה מועמדת לפרסים רבים כאשר זכתה לשמונה פרסי אמי יוקרתיים. בעקבות הצלחת הסדרה, הופק סרט המבוסס על הסדרה "המשאלה של וואקו".
הסדרה עוקבת אחרי 3 ילדים מצוירים, המכונים יאקו, וואקו ודוט, שסוגם לא ברור (הם בעצמם לא מסווגים את עצמם לשום סוג של חיה אלא טוענים בפני הפסיכיאטר שהם "חמודים") שנקראים גם ה"וורנרים". הם גרים במגדל מים ועושים המון בעיות באולפני האחים וורנר ומשגעים אנשים מהאולפן ביניהם ד"ר חיטט קישקש הפסיכיאטר, ראלף השומר שמנסה כל הזמן לתפוס אותם ללא הצלחה והאחות היפה שיאקו ווואקו כל הזמן מתאהבים בה וצועקים לה "שלום אחות". בסדרה הופיעו דמויות נוספות כגון: "הסנדקאים", הכלב והחתולה "ריטה וראנט", סלאפי הסנאית העצבנית ואחיינה סקיפי, "פינקי והמוח" (שזכו לסדרת ספין-אוף משלהם) ועוד דמויות נוספות.
* כדי להדפיס את הציור של אנימניאקס אותו תרצו לצבוע יש ללחוץ על Ctrl+P *


דפי צביעה של אנימניאקסדפי צביעה אנימניאקסדפי צביעה של אנימניאקסדפי צביעה של אנימניאקסדפי צביעה של אנימניאקסדפי צביעה של אנימניאקסדפי צביעה של אנימניאקסדפי צביעה של אנימניאקסדפי צביעה אנימניאקסאנימניאקס- דפים לצביעהאנימניאקס- דפים לצביעה להדפסה בחינםאנימניאקס- דפים לצביעה להדפסה בחינםאנימניאקס- דפים לצביעה להדפסה בחינםאנימניאקס- דפים לצביעה להדפסה בחינםאנימניאקס- דפים לצביעה להדפסה בחינםאנימניאקס- דפים לצביעה להדפסה בחינםאנימניאקס- דפים לצביעה להדפסה בחינםאנימניאקס- דפים לצביעה להדפסה בחינםאנימניאקס- דפים לצביעה להדפסה בחינםשלום אחות- דפים לצביעה להדפסה בחינםאנימניאקס- דפים לצביעה להדפסה בחינם

הוסף רשומת תגובה

0 תגובות