חפש

השירים הכי טובים בטיק טוק בשנת 2019 ואיך לצלם סרטון טיקטוק ויראלי

אם אתם רוצים שהטיק טוק שלכם יהיה ויראלי ויגיע לכמה שיותר For You של אנשים, חלק מהעניין הוא לבחור שיר טוב. לפניכם רשימה של השירים הכי טובים שליוו את הטיק טוקים הכי ויראליים בשנת 2019 שמסתיימת בקרוב והמילים לשירים:


Big Fun – By Evan Todd, Jessica Keenan Wynn, Alice Lee, Barrett Wilbert Weed & Jon Eidson (Shut up Heather, Sorry Heather)


Out of My League – By Fitz & The TantrumsBend and Snap – By Annaleigh Ashford, Dequina Moore, Laura Bell Bundy, Legally Blonde Ensemble, Leslie Kritzer & Orfeh
והנה כמה טיפים להכנת סרטון מצליח בטיקטוק שיהפוך לויראלי (אתם לא חייבים להשתמש בכולם אבל שילוב של אחד או כמה מהם מגדילים את הסיכויים שלכם להפוך ללהיט של טיקטוק):השתמשו בפופולריות של שירים אחרים, אירועים קרובים (כמו ליל כל הקדושים), או אנשים מצליחים (כמו בילי אייליש).
הקדישו זמן לערוך את הסרטון כדי להוסיף כשרון אומנותי לטיק-טוק שלכם וודאו שהוא משתלב עם שיר הרקע.
תעשו משהו רומנטי, מצחיק, מעורר השראה או חוצפן ומרושע.
תצלמו את הסרטון עם מישהו שקרוב אליכם. סרטון עם שני אנשים לפחות מושך הרבה יותר צפיות. אין כמו סרטון עם מישהו מהמשפחה כמו אמא, אבא או אפילו סבא או סבתא.
תהיו עצמכם ותשפכו את הלב שלכם לסרטון. זה בסופו של דבר מה שגורם לאנשים להתחבר לזה וזאת המהות של טיקטוק- לבטא את עצמכם ביצירתיות ולהתחבר לאחרים.

זאת הייתה הרשימה של השירים הכי פופולריים בחו"ל לשנת 2019. אם השתמשתם באחד מהשירים האלה או שיש לכם מה להוסיף או להעיר, נשמח אם תוסיפו בתגובות!

הוסף רשומת תגובה

0 תגובות