חפש

תמונות מרגשות שיגרמו לכם להזיל דמעות

לפעמים כל מה שצריך כדי להרגיש טוב יותר זה לראות תמונה יפה עם סיפור מרגש מאחוריה, שיש בו חמלה, סימפטיה ואהבה, גם אם זה סיפור קטן. בתמונות הבאות תראו רגעים קטנים אך מרגשים בחיים שנתפסו בעין המצלמה ויגרמו לכם להזיל דמעה או שתיים…בריידן דנטון, ילד בן 5 מאינדיאנה, נפטר מגידול סרטני אלים במוח וקיבל הלוויה של גיבור. את הארון שלו ליוו שישה קרובי משפחה וחברים שהתחפשו לגיבורי על: ספיידרמן, תור, הולק, סופרמן, איש הברזל ובאטמן.התינוק נפטר בגיל 5 ימים והמשפחה שלו הוסיפה לקבר ארגז חול, כדי שאחיו הגדול יוכל לשחק איתו…  הכלב קפטיין בא בכל יום בשעה 18:00, במשך 6 שנים, אל קברו של בעליו שנפטר, מיגל גוזמן. המשפחה שמה לב שבכל יום הכלב נעלם בשעה זו והאיש ששומר בבית הקברות סיפר להם שהוא באופן קבוע מגיע לקבר של בעליו לשעבר ונשכב עליו. הכבאי שבתמונה למעלה הציל את התינוקת משריפה בביתה. 17 שנים לאחר מכן הוא הוזמן לטקס סיום בית הספר שלה…

החתן: "היום, אני לא מצהיר רק על אהבתי לאמא שלך, אלא גם אלייך. אני אהיה המגן שלך, הסלע והתומך הכי גדול שלך. האם תסכימי שאהיה אבא שלך?"
הילדה: "כן!"
האישה שבתמונה טיילה עם בן זוגה העיוור ותיארה לו כל פסל שהם עברו לידו בגן.
הילד הזה אוהב את אח שלו יותר מכל דבר אחר בעולם!
מקור: reddit

רועת הצאן והכלב שלה שבתמונה הצילו את העז והבת שלה בשלג.  
לפעמים עזרה מגיע באופן בלתי צפוי דווקא מזרים. ואמנם זה משהו קטן אבל זה יכול מאד לרגש… הבחור שבתמונה לא הצליח לסדר את העניבה שלו, אז אישה זרה ברכבת התחתית סידרה לו אותה בעצמה.

הוסף רשומת תגובה

0 תגובות