דפי צביעה, דפי צביעה לילדים, דפי צביעה למבוגרים, מנדלות, כרטיסי ברכה, דפי תרגול ודפי משחק חינוכיים להדפסה

חפש באתר

האם חסרים לי ויטמינים?

כמו שאתם בודאי יודעים, האוכל של היום הוא לא מה שהיה פעם. 
באוכל של ימינו אין את כל הויטמינים והמינרלים שהגוף שלנו זקוק להם. 
פעם לירקות היו טעם וריח שונים. כשהיית אוכל עגבניה היית מרגיש כמה היא מתוקה ועסיסית. היום אם תתרכזו היטב בעגבניה שאתם אוכלים, תשימו לב שאין לה טעם עשיר במיוחד.

רוצים לדעת למה?

במזון של ימינו אין את הערך התזונתי שהיה למזונות של פעם. פעם הירקות והפירות היו נקטפים כשהם בשלים ומגיעים ישר אל הירקן. היום קוטפים את הירקות והפירות כשהם עדיין אינם בשלים ומחזיקים אותם באולמות מלאי גזים שממלאים אותם בחומרים שיגרמו להם להיראות יפים ובשלים יותר ולהחזיק יותר זמן על המדף.
באוכל של היום, יש המון חומרי ריסוס, חומרים משמרים, צבעי מאכל ועוד ועוד זבל שמצטבר לנו בתאי הגוף ומזיק לנו.
באוכל של היום, חסרים הויטמינים, הברזל, המינרלים, החלבון, הסיבים התזונתיים, חומצות האמינו ועוד כל כך הרבה דברים שהגוף שלנו זקוק להם כדי להיות בריא.
 לכן, גם אם נאכל הרבה ירקות, קצת פירות, קטניות, בשר ומוצרי חלב, לעולם לא  נצליח לקבל כמות מספקת של מה שהגוף שלנו זקוק לו.
כדי שהתפריט היומי שלנו יכיל את כל הויטמינים, הסיבים, המינרלים והחלבון שהגוף שלנו צריך אנו לעתים קרובות זקוקים לתוספי תזונה. תוספי התזונה ידאגו לכך שלגוף שלנו לא יהיו חוסרים, הוא יהיה בריא יותר והתפקוד שלנו בכל תחומי החיים ישתפר.
מה קורה בדיאטה? 
כשאנחנו בדיאטה אנחנו אוכלים פחות וכתוצאה מכך אנחנו מגדילים עוד יותר את החוסרים ואז הגוף מרגיש חלש ועייף ומאותת לנו על חסר בצורת דחף למתוק.   
תוסף מזון הוא הפיתרון המושלם לכולם ובמיוחד למי שעושה דיאטה. כך אנחנו מספקים לגוף כל מה שהוא צריך בזמן שאנחנו אוכלים קצת פחות, ואין לגוף דרישה לנשנש, אין תחושת רעב ואין חולשה ועייפות.
תוסף המזון יכול להגיע בצורת משקה בריאות, טבליה או חטיף חלבון.
המטרה בתהליך האימון לדיאטה ותזונה נכונה היא לשנות הרגלי חשיבה, ולהגיע מ"חשיבה שמנה" ל"חשיבה רזה".
בתהליך האימון לדיאטה אני מלווה את המתאמן עד שהוא מצליח להפנים ולסגל את הרגלי האכילה החדשים והנכונים.
תוספי המזון הם רק תוספת כדי לדאוג לכך שגם כשאוכלים פחות, הגוף מקבל את כל מה שהוא צריך.
חנות לתוספי מזון במבצעים משתלמים

אין תגובות:

פרסום תגובה