אם אתם מרגישים שמשעמם לכם בשירותים ואתם רוצים להשתעשע קצת ומוצאים שזה מצחיק, להלן כמה רעיונות למתיחות וצעצועים שקשורים למה שעושים בבית השימוש:
מפלצת ירוקה באסלה
מתיחת המפלצת הירוקה באסלה- מפלצת ירוקה שנצמדת למכסה האסלה ומבהילה את מי שמרים אותו. לא מומלץ לבעלי לב חלש ולאנשים מבוגרים! אפשר להשיג בצבע ירוק ואדום.

שוקולד בצורת קקי
את זה לא תמצאו בקבוצות פייסבוק של בשלנים ואופי עוגות למיניהם- שוקולד שנראה כמו קקי. הערכה מכילה תבנית בצורת קקי ושתי קופסאות של בצק שוקולד. אפשר גם לשלב את שני הצבעים כדי שיראה אותנטי. אבל מי ירצה לאכול את זה?


קישור לקנייה

   


ספר אורחים בשירותים- כדי שלא ישעמם לאורחים שלכם כשהם מבקרים בחדר השירותים שלכם, תנו להם לכתוב משהו למזכרת ולקרוא את מה שהאורחים הקודמים כתבו. כמו שבבתי מלון, מסעדות ומקומות תיירותיים נוספים יש ספרי אורחים בהם המבקרים רושמים את רשמיהם והמלצותיהם לגבי המקום בו ביקרו, למה שלא יהיה ספר אורחים גם בשירותים? ליחצו כאן לקנייה דרך האינטרנט
xpr turjho kjsr vahru,ho

מחזיק מפתחות
מחזיק מפתחות שעושה קולות של פלוצים- מחזיק מפתחות עם שישה כפתורים שכל כפתור כשלוחצים עליו עושה קול של פלוץ בסגנון אחר: פלוץ רטוב, פלוץ עצבני, פלוץ שיעול, פלוץ רגיל ועוד. אפשר לקנות את מחזיק המפתחות הפלצן הזה כאן תמורת 5.99$.

חרא מלאכותי
קקי מלאכותי- חבילה של 6 חתיכות קקי מלאכותי שאיתן תוכלו למתוח את האורחים או המארחים שלכם בבית כשתניחו להם אותן על מושב האסלה. אם אהבתם את הרעיון תוכלו להזמין את הערכה הזאת כאן.

בובת פלוצים
בובת פרד משוך לי באצבע- בובה בגודל של 15 ס"מ בערך שאפשר לשים בשירותים, של איש בשם פרד שמושיט את האצבע וכאשר מושכים לו אותה, הוא רועד, מפליץ ואז מגיב בכל פעם בצורה אחרת (יש לו 10 תגובות אפשריות). מתנה שתספק לכם שעות רבות של שעשוע בשירותים. אפשר לקנות אותה דרך האינטרנט.

מכונת פלוצים
מכשיר הפלוצים המקורי- עכשיו אתה יכול להפליץ בכל מקום ובכל זמן שתבחר. זה הזמן שלך להרשים או להגעיל את החברים או המשפחה שלך. מכשיר הפלוצים הזה עושה 15 קולות שונים של פלוצים שנשמעים ממש אמיתיים. אפשר לקנות אותו דרך כאן.

עט מפליץ
עט מפליץ- עט עם דיו כחול בצורת אצבע שכשכותבים איתו הוא לא מפסיק להפליץ! אפשר לקנות אותו למישהו שאתם חושבים שהוא פלצן או בשביל להצחיק את מי שלומד איתכם כאן.

משחק דייג בשירותים
לדוג בשירותים- אם אתם אוהבים לשבת הרבה זמן בשירותים ונמאס לכם לקרוא עיתונים (ואתם גם קצת ילדותיים), המשחק הבא מתאים לכם- שטיחון קטן שעליו דגים וחכה עם מגנט כדי לדוג אותם. אפשר לקנות את המשחק כאן.

משחק גולף לשירותים
גולף בשירותים- אם אתם מכורים למשחק גולף עד כדי כך שגם בשירותים אתם רוצים לשחק, תוכלו לקנות את ערכת שטיחון הגולף, הכדורים והמקל ולהתאמן על הכנסת הכדור לחור. את ערכת הגולף לבית השימוש אפשר לקנות כאן.