חפש

10 שאלות ליום שיעזרו לכם לדעת איך להיות מאושרים

כל אחד רוצה להרגיש שהוא חי את החיים כמו שצריך לחיות אותם. לחיות אותם במלואם וליהנות מכל יום שעובר.
לפעמים הדברים שגורמים לנו הנאה ועושים אותנו מאושרים הם קטנים ולפעמים גדולים. לפעמים הם עולים הרבה כסף ולפעמים הם בחינם. איך נגלה מה עושה אותנו מאושרים?
אושר והנאה הם לא דברים שצריכים להופיע רק כשאנחנו נמצאים בבילוי או בחופשה. אושר והנאה צריכים להיות חלקנו בכל יום, בכל שעה ובכל דקה בחיינו. גם עבודה קשה בדרך להגשמה של משהו שיעשה אותנו מאושרים היא הנאה.
אנחנו צריכים להאמין שמגיע לנו לקבל את הדברים שגורמים לנו אושר, גם החומריים וגם הרוחניים, אלה שמגיעים בחינם.
מגיע לנו לקבל את האוטו או הבגד שאנחנו חולמים עליו, מגיע לנו לקבל את החיוך או החיבה שגורמים לנו להרגיש טוב. צריך רק לדעת איך לקבל אותם מהחיים.עמוק בפנים, אתם אלה שיוצרים את סגנון החיים שלכם. אתם יכולים לבחור איך לחיות את החיים במלואם ואתם יודעים מהם הדברים שעושים אתכם מאושרים.
לכן היום אני מגישה לכם את השאלות האלה, שאלות שיעזרו לכם להבין מה אתם מחפשים בחיים ומה יגרום לכם להיות מאושרים. אני מציעה לכם לקחת דף, לחשוב היטב על התשובות ולרשום אותן:

1. מה אתם עושים כשאתם מבריזים מהעבודה או לוקחים יום חופש? האם הייתם יכולים לעשות קריירה מהדבר הזה?

2. אם היו אומרים לכם עכשיו שנשאר לכם רק חודש לחיות, מה הייתם עושים?

3. האם אתם בדרך כלל עושים את הדבר הנכון לעשות או את הדבר החכם לעשות? האם אתם עושים בדרך כלל מה שמרגיש לכם נכון באותו רגע בלי לחשוב יותר מדי?

4. אם לא הייתם צריכים לדאוג לכסף, מה הייתם עושים? האם אי פעם עשיתם את זה?

5. האם אתם חושבים שלהיות עשירים ולחיות חיים עשירים זה אותו דבר? למה, או למה לא?

6. מה הדבר שתמיד רצית לקנות אבל לא עשית את זה? מה מונע ממך לקנות את זה? האם אין לך מספיק רצון לוותר על דברים אחרים כדי שתוכל לקנות את זה או שאתה לא מספיק רוצה את זה?

7. בסולם מ- 1 עד 10, עד כמה אתם מאושרים?

8. האם אי פעם עשית משהו שכולם חשבו שזה הדבר הכי מטופש לעשות בגלל שידעת שזה הדבר הכי נכון עבורך? האם פעם לא עשית משהו שחשבת שיהיה הכי טוב בשבילך בגלל שאחרים חשבו שזה לא טוב בשבילך?

9. האם אתה אדם שמרצה אחרים? האם אתה מרגיש לפעמים תסכול שאתה מנסה לרצות את כולם אבל לא מצליח שכולם יהיו מאושרים ומרוצים?

10. האם אתה חי את החיים במלואם? אם לא, מה מונע ממך? מי מונע ממך?

הוסף רשומת תגובה

0 תגובות