פרינטיים
ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 

דברים מעניינים בלוגואים של חברות מפורסמות שבטח לא שמתם לב אליהם:

1. חברת Fedex למשלוחים בכל העולם: שמתם לב שבין האות E ל-X יש חץ? 2. Tour De France- מירוץ האופניים המפורסם ביותר בעולם- הטור דה פרנס: האות R בסוף המילה Tour נראית כמו רוכב על גלגל אופניים צהוב.


3. אמזון- החץ שנמתח מהאות a ל- z מתחת למילה אמזון (חנות מקוונת, אולי הגדולה בעולם): האם זה אומר שיש להם את כל המוצרים שבעולם, מ- a  ועד z?


4. טובלרון- אם תסתכלו היטב בציור של ההר, תראו שם דוב. ההר המצויר בלוגו הוא הר מטרהורן הנמצא בגבול שוויץ- איטליה. השוקולד טובלרון מיוצר בברן שבשוויץ והסמל של העיר הוא דוב. 5. Northwest Airlines- לחברת התעופה האמריקנית יש באמת לוגו מעניין. העיגול נראה כמו מצפן, והאות W נראית כמורכבת מהאות N ומחץ קטן שמצביע לכיוון צפון מערב.


6. PITTSBURGH ZOO- האם אתם רואים את הגורילה והלביאה בלוגו של גן החיות של פיצבורג?7. Goodwill- חברת Goodwill היא יצרנית שמאפשרת לשלב במפעלים שלה אנשים עם צרכים מיוחדים. האות G בשם שלה היא חלק מפרצוף סמיילי מחייך. מראה על רצון טוב, לא?


8. השוקולד של Hershey- נשיקות השוקולד של הרשי: בלוגו האות K נראית כמנשקת את האות I נשיקה מלאה בשוקולד.9. מירוץ המכוניות Formula 1- הלוגו נראה כמו צירוף של האות F והספרה 1, אבל אם תסתכלו טוב תראו שהשטח בין האות למספר נראה כמו הספרה 1, מה שבטח בא להדגיש לנו את העובדה שזהו מירוץ המכוניות מספר 1 בעולם.

ואחרון חביב: 

10. Tostitos- חטיף צ'יפס מטורטיה שפופולרי בארה"ב, אותו אוכלים עם מטבל סלסה. שתי האותיות t שבאמצע המילה נראות כמו שני אנשים שאוכלים את החטיף מעל האות i שנראית כמו שולחן שעליו צלחת עם רוטב אדום.

למה בארץ לא עושים לוגואים כאלה מעניינים?

לרשימה הבאה                                              רוצה לקבל עדכונים מהאתר באי מייל?Go Back  Print  Send Page
פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018