פרינטיים
ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 


1. הפעילו בקרת הורים- שימושי כאשר אתם רוצים להגביל את התכנים שיהיו נגישים לילדים שלכם. ניתן להחיל הגבלות על כל סוגי התכנים
ב- i-Tunes Store: תכניות טלויזיה, מוסיקה, סרטים ויישומים. 

איך עושים את זה? Settings->General–>Restrictions. מקישים על Enable Restrictions ובוחרים קוד בן ארבע ספרות. מזינים את הקוד בפעם השנייה לאישור ואז בוחרים את התכנים שאותם רוצים להגביל.

2. גלול למעלה- אם מקישים פעם אחת על שורת המצב, איפה שהתאריך נמצא, תוכלו לגלול את כל הדף שאתם נמצאים בו למעלה. זה עובד בכל היישומים שאתם נמצאים בהם. 

3. לשלוח אי מייל עם הרבה תמונות- הולכים ל- Photos, בוחרים את האלבום הרצוי, לוחצים על הסמל בפינה השמאלית התחתונה, בוחרים עד 5 תמונות על ידי הקשה עליהן (תראו שמוצגת עליהן אות קטנה שמראה שהן נבחרו). ביחרו באחת האופציות שמוצעות: לשלוח בדוא"ל, לשתף, להעתיק או למחוק.

4. הוסיפו מילים חדשות למילון- אם אתם רוצים שמתקן השגיאות האוטומטי יזהה את המילים ולא יתקן אותן באופן אוטומטי.  

איך עושים את זה? פיתחו את היישום Notes. הקלידו את המילים החדשות שוב ושוב. לאחר שהקלדתם את המילה 5 פעמים, היא אמורה להתווסף למילון.

5. מחיקה מהירה- האפשרות למחוק היא נהדרת אבל האם ידעתם שאפשר למחוק בדרך מהירה יותר הודעת דואר אלקטרוני במצב של view אם תגללו את המסך שמאלה או ימינה? כשתעשו את זה, יופיע סימן אדום קטן של מחיקה שיאפשר לכם למחוק את ההודעה אם תלחצו עליו.

6. כתיבת אותיות מיוחדות- אם אתם כותבים בשפה שיש בה אותיות שונות מהאותיות באנגלית כמו:  é è ë ê, עימדו על האות הראשית e וליחצו עליה לחיצה ממושכת, עד שהתווים הנוספים יוצגו.

7. Google Streetview- חפשו עיר כמו ניו יורק בארה"ב למשל, אחרי שתיסעו לשם (דרך האייפון), תראו סימן כתום קטן. ליחצו עליו ותקבלו את היישום של גוגל Streetview.

8. איתחול הטלפון בצורה קלה ובטוחה- ליחצו על הבית ועל כפתורי החשמל באותו זמן לכמה שניות עד שהאייפון יאתחל את עצמו. כדאי לכם לעשות את זה פעם ביום. זה גורם ל-iPhone לעבוד יותר מהר. 

9. טיפ להארכת חיי הסוללה- חיי הסוללה הם לא ארוכים (במיוחד עבור משתמשים כבדים). כדי לשפר את אורך החיים של הסוללה יש כמה דרכים:
  • עיברו ל-  Settings > Brightness ועמעמו את המסך ל- 60%
  • עיברו ל- Settings > Mail, Contacts, Calendars > Fetch New Data  וכבו אותם. או שתכבו כל יישום כזה באופן ידני. 
  • אם אתם לא צריכים 3G, עיברו ל- Settings > Network > Enable 3G וביחרו ב- OFF כדי לכבות.
  • כבו את ה- Bluetooth- לכו ל- Settings > General > Bluetooth ושנו את זה ל- OFF
10. השתקת צלצול- כאשר אתם מקבלים שיחה ורוצים לא לענות אבל להשתיק את הצלצול, ליחצו על כפתור ה- sleep/hold בחלק העליון של ה- iPhone פעם אחת וזה ישתיק את הצלצול. אם תלחצו פעמיים, זה גם ישתיק את השיחה וגם יעביר אותה אל התא הקולי.

רוצה לקבל טיפים ועדכונים באי מייל שלך?Go Back  Print  Send Page
פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018