פרינטיים
ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 

בעקבות הסערה שחוללה בארץ ובחו"ל הידיעה על התינוקת שנולדה לפני שבוע ונקראה על ידי הוריה בשם החביב "לייק", חיפשנו עוד כמה שמות מוזרים שניתנו לתינוקות.

במצרים בחודש פברואר 2011 נתן אב לבתו את השם פייסבוק, כהוקרה לתפקיד החשוב שלקחה המדיה החברתית במהלך המהפכה במצרים להפלת שלטונו של מובארק. האב, צעיר בן 25 בשם ג'מאל איברהים, נתן לבתו הבכורה את השם פייסבוק ג'מאל איברהים וקיבל את אהדתו של הציבור שתמך במהפכה.

אישה יקרה בשם רחה פראיר, שהייתה מייסדת מפעל "עליית הנוער", עסקנית ציונית, סופרת ומשוררת, נתנה לילדיה שנולדו לפני עשרות שנים את השמות: שלהבת, זרם, עמוד ובת מעין. שלהבת פריאר ז"ל היה מנהל הועדה לאנרגיה אטומית ונפטר בשנת 1995, זרם פריאר הוא רופא ילדים ידוע, עמוד פריאר הוא מנתח בלונדון ובת-מעין היא מורה.

כולם מכירים את הסיפור, שספק אם הוא אמיתי או אגדה אורבנית, על אכזבה, הבת שנולדה להורים שרצו מאד בן, ואת הסיפור על אוחזת ענף השקד מרמת הגולן, שנקראה כך בגלל שאמה קראה ספר בשם זה בזמן ההריון.

עוד שמות מוזרים מודרניים: וגה (על שם הכוכב), פאי ודבש (האחים של לייק אדלר), דולפין (הבת של סמדר קילצ'ינסקי), משי (הבת של רמי וריטה קליינשטיין), אהבה ועוד.

אם אתם מכירים שמות מוזרים ומצחיקים ויודעים גם מה עלה בגורלם של האנשים בעלי השמות האלה ואם הם החליפו אותם בהמשך, נשמח אם תכתבו בתגובה.

בייבי לייק

עוד חדשות מוזרות              רוצה לקבל חדשות מוזרות לאי מייל שלך?Go Back  Print  Send Page
פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018