פרינטיים
ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 

עבודה מהבית סקרים – מושג שתפס תאוצה בשנים האחרונות ומאפשר לאנשים לעבוד מהבית ע"י מילוי סקרים והשתתפות בשאלונים שונים. למה שמישהו ישלם לכם על מילוי סקרים? התשובה פשוטה מאד. עבודה מהבית ע"י מילוי סקרים בתשלום תורמת לא רק להכנסות שלכם, אלה גם להכנסות והצלחה של העסק, החברה, המוסד האקדמי, המפלגה או כל גוף אחר אשר משלם לכם עבור מילוי הסקרים. הם משלמים לכם עבור דעתכם ועל מנת להכיר טוב יותר את הרגלי הצריכה והשימוש שלכם במוצרים השונים.
בדרך כלל, כאשר משלמים לכם, ניתן לקבל יותר מידע, שיהיה גם אמין יותר. לכן, נוצר תחום של עבודה מהבית סקרים. תחום שהוכח כיעיל יותר מסקר טלפוני. מכוני מחקר ואתרים שונים משלמים לכם עבור מילוי הסקרים וגובים תשלום מכל אותם עסקים ומוסדות אשר מעוניינים שיבצעו עבורם מחקרים וסקרים. בעצם, חלק נכבד מתקציב השיווק והפרסום של עסקים רבים הולך על ביצוע מחקר וסקרים. אם תיכנסו לתחום מילו סקרים בתשלום, תוכלו גם אתם להרוויח חלק מהכסף של החברות ההולך עבור סקרים ומחקרים.
עבודה מהבית סקרים - פשוט וקל
עבודה מהבית ע"י מילוי סקרים יכולה להוות הכנסה נוספת מצוינת. היא אינה דורשת עבודה קשה ולא יותר מדי זמן. נרשמים למספר אתרים הפועלים בשיטת פאנל סקרים בתשלום וברגע שיש סקר חדש ממלאים אותו ומרוויחים כסף באינטרנט. ניתן להרוויח גם ע"י צירוף חברים אשר גם כן יכנסו לתחום עבודה מהבית סקרים. העבודה לא דורשת לשוחח עם מישהו, ניתנת מבלי לצאת מהבית ואין צורך במאמץ מיוחד. העבודה לא רק כוללת תשלום כספי, אלה הטבות ומתנות.
לעומת סקרים בטלפון, באמצעות שיטת סקרים בתשלום ניתן לערוך סקרים ארוכים יותר הכוללים הצגת תמונות ואריזות מוצרים. שיטת מילוי סקרים תמורת כסף מעלה מוטיבציה בעקבות קבלת התשלום ומצד מכוני המחקר חוסכת בהוצאות שיחות הטלפון וכוח האדם. זאת הוכחה למה גם אתם וגם הגופים שמזמינים את הסקר מרוויחים מהשיטה..
עבודה מהבית סקרים – בישראל
אם עד לפני מספר שנים בתחום של עבודה מהבית סקרים בתשלום היה נפוצים רק בשוק הבינלאומי, לאחרונה גם חברות מחקר ישראליות הבינו את הפוטנציאל שבדבר והקימו פאנלים ברשת האינטרנט עבור הגולשים הישראלים. לדוגמא, פרויקט המדגם מאפשר מילוי סקרים תמורת תווי קנייה, שירות סקרנט מתגמל באמצעות תשלום ואתר הסקרים בתשלום של IPANEL באמצעות נקודות שניתן להמיר לתווי קנייה. אלו חברות המובילות בישראל המציעות להתעסק עם סקרים בתשלום.
אמנם כרגע מדובר בחברות ישראליות בודדות, אך בעתיד צפוי העניין להתפתח עוד יותר. כאשר כולם יבינו כי הפוטנציאל של השיטה הרבה יותר טוב מהזמנת סקרים באמצעות הטלפון. אם אתם רוצים להיכנס חזק לעניין, ניתן למצוא גם אתרים בחו"ל שמוכנים לשלם לכם עבור מילוי סקרים. הזדמנויות של עבודה מהבית במילוי סקרים בחו"ל רבות הרבה יותר.

כותב המאמר: אלכסנדר
קישור לאתר: סקרים_בתשלוםGo Back  Print  Send Page
פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018