פרינטיים
ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 


יום אחד, כאשר סוניק(SONIC)  נלחם כהרגלו באיש-ביצה (EGGMAN), הוא קיבל במקרה מכונה מסתורית.  האנרגיה הענקית של הפיצוץ שנגרם כתוצאה מהמכונה הזאת גרמה לקרע בזמן ובחלל, וסוניק, חבריו וגם איש-ביצה ובעלי בריתו נשאבו כולם אל תוך הקרע שבזמן ובחלל...

 לאחר כמה זמן סוניק נוכח לדעת שהם נמצאים על כוכב שבו חיים אנשים כמו על כדור הארץ. סוניק פגש ילד בן 12 בשם כריסטופר, אשר הציל אותו מלטבוע בבריכת שחייה (סוניק אינו יודע לשחות).
 כריס בא ממשפחה אמידה, אך מסתבר שהוא ילד ביישן והססן. למרות זאת, כאשר הוא מבלה זמן מה עם סוניק, הוא מתחיל לשאוף לאותה מהירות, כוח ואנרגיה שהוא רואה אצל סוניק.
 בינתיים איש ביצה והרובוטים שלו גם הגיעו אל הכוכב. איש-ביצה מייד התחיל לתכנן תכניות זדוניות. הצעד הראשון שלו הוא לחפש את  אבני איזמרגד הכאוס, אשר יתנו לפי השמועה, למי שיחזיק בהן, את הכוח העצום לשלוט בעולם.
  לכן גם סוניק מעז לחפש את אבני איזמרגד הכאוס, וביחד עם כריס וחבריו הם מנסים להביס את איש-ביצה והיצורים הרובוטיים שלו.
 כאשר אתם מתחילים את המשחק- בחרו לשחק באחת מהדמויות- Sonic, Tails, Knuckles, Amy

כדי לשלוט בדמות, השתמשו במקשי החיצים הימני והשמאלי כדי לזוז באופן רגיל. לחצו על לחצן הרווח כדי לקפוץ. אם אתם זקוקים למהירות גדולה יותר- החזיקו במקש שעליו מופיע החץ לכיוון שאתם רוצים להגיע, ליחצו על מקש הרווח ושחררו את מקש החץ. כאשר אתם נמצאים על מהירות גבוהה- הקפיצות יהיו הרבה יותר חזקות גם הן כאשר תלחצו על מקש הרווח.

לאתר המשחק סוניק 
לאתר המשחק סוניק הקיפוד


Go Back  Print  Send Page
פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018