פרינטיים
ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 


המשחקים הבאים נועדו לעודד את הילדים לשתף אתכם בפרטים במקרים שהתשובות שלהם לכל דבר שאתם שואלים אותם הן: "כייף", "לא זוכר" ו"שום דבר".

שתי אמיתות ושקר - לגיל 5 ומעלה
ספר לילד שלך שלושה סיפורים. שניים מהם אמיתיים ואחד הוא שקר. הילד צריך לגלות מהו הסיפור שלא קרה באמת. אחרי שהילד הצליח לגלות, תורו לספר לך שני סיפורים על דברים אמיתיים שקרו לו וסיפור אחד שקרי. 

יצאת אידיוט- לגיל 7 ומעלה
בקש מהילדים לבחון אותך על נושא שלמדו בבית הספר. זה יאלץ אותם לזכור היטב את החומר כדי שיוכלו לבחון אותך. על כל שאלה שטעית במבחן שהם עשו לך, יצאת אידיוט והם הרוויחו נקודה. אם ענית נכון, אתה הרווחת נקודה. המשחק נותן מוטיבציה אדירה לילדים ללמוד היטב את החומר בבית הספר כדי להוכיח לאבא ואמא שהם יותר חכמים.

עצוב, שמח, כועס- לגיל 3 ומעלה
המשחק מתאים לשעות הערב. כל משתתף מספר על משהו שקרה לו במהלך היום ששימח אותו, משהו שהעציב אותו ומשהו שהכעיס אותו.
במשחק זה הילד זוכה בתשומת לב של כל המשתתפים לסיפור שלו. 

naje anj gmuc fugx

משחק השאלות - לגיל 5 מעלה
משחק שמתאים לכל המשפחה, במצב שהשיחה ליד שולחן האוכל נתקעת, או שהילדים מתחילים לריב על תור מי להוריד את הזבל או לשטוף כלים. מכינים מראש כרטיסים שעל כל אחד מהם שאלה שמעוררת מחשבה. בעיתוי המתאים למשחק, נותנים לילד לשלוף כרטיס ולשאול את שאר המשתתפים את השאלה. השאלות יכולות להיות: "אם היית יכול להשיג כישרון או יכולת, מה היית רוצה שזה יהיה ולמה?", "מה תשים בקפסולת זמן לעוד 20 שנים?", "מה אתה רוצה להיות כשתהיה גדול?", "את מי מהעבר שלך היית רוצה לפגוש היום ולמה?", "איזו דמות מפורסמת היית רוצה לפגוש ומה היית רוצה לשאול אותה?". 

לעמוד הבא
Go Back  Print  Send Page
פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018