פרינטיים
ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 


משחק השירבוט- לגיל 4 ומעלה
אחד המשתתפים עוצם את עיניו ומשרבט משהו על נייר. המשתתף הבא צריך להמשיך את הציור, בעיניים פתוחות, ולהפוך אותו למשהו אמיתי.
המשחק מתאים למקום שבו יש לכם דף ועט, אבל אין צבעים.

משחק ההפכים- מגיל 5 ומעלה
אתם אומרים מילה והילד שלכם צריך להגיד את ההיפך (למשל: "קר" ו"חם"). ככל שהילדים גדולים יותר, ההפכים יכולים להיות מתוחכמים יותר (כמו "אשם" ו"חף מפשע", "תוקף" ו"קורבן"). בדרך זו לא רק שתעבירו את הזמן בכייף, אלא גם תכינו אותם לפסיכומטרי :) .

אני יוצא למסע ואני אורז... - מגיל 4 ומעלה
המשתתף הראשון אומר את המשפט "אני יוצא למסע ואני אורז..." ומוסיף משהו אחד שהוא לוקח למסע (למשל מגבת). המשתתף הבא צריך לחזור על מה שהמשתתף הראשון אמר ולהוסיף עוד משהו (למשל: "אני יוצא למסע ואני אורז מגבת וקרם הגנה). המשתתף הבא צריך לחזור על המשפט כולל שני הדברים שאמרו המשתתפים שלפניו, ולהוסיף משהו משלו. לילדים גדולים יותר אפשר לשחק את המשחק בגירסה מאתגרת יותר: להוסיף דברים לפי סדר האלפבית. (הראשון אורז אוכל, השני בקבוק מים, השלישי גלגל ים וכו'). אם השחקנים צעירים מדי, לא להקשות עליהם ולדרוש שיחזרו על כל הפריטים הקודמים.

משפחה נוסעת לטייל

היפוך אותיות- מגיל 7 ומעלה
כיתבו את השם של הילד שלכם או כל מילה אחרת ובקשו מהילד לרשום מהאותיות כמה שיותר מילים אחרות. אפשרות אחרת: רישמו אותיות של מילה בסדר לא נכון ובקשו מהילד לזהות את המילה שרציתם לכתוב.

7 בום- מגיל 7 ומעלה
השחקן הראשון מתחיל לספור מ-1, שאר השחקנים סופרים בתורם בכל פעם מספר אחד. מי שמגיע למספר שכולל את הספרה 7 או מתחלק ב-7 צריך לצעוק "בום". מי שטועה צובר נקודת פסילה. מנצח מי שהצליח לצבור את המספר הקטן ביותר של נקודות הפסילה.

לעמוד הבא

Image: digitalart / FreeDigitalPhotos.netGo Back  Print  Send Page
פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018