פרינטיים
ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 


יותר מדי פעמים קורה שפדופיל שהורשע בעבירות מין בילדים השתחרר מהכלא ונתפס מבצע שוב עבירות מין בילדים קטנים.
יותר מד פעמים אנו שואלים את עצמנו אחרי מקרים כאלה: איך יתכן, שפדופיל מסוכן מסתובב חופשי ברחובות ואף גורם ממלכתי לא מיידע את הציבור על כך? איך הציבור אינו מעודכן בפרטי הפדופיל החופשי, כדי שיוכל לשמור על ילדיו מפניו?
ובכן, העובדה העצובה היא, שכנראה לאף גורם ממלכתי לא ממש אכפת לעדכן אותנו. נראה שפרטיות הפדופילים גוברת על זכות ילדינו לחיות מוגנים ולגדול בשקט.
כדי לענות מענה על צרכים אלה הוקם האתר תנו לגדול בשקט, והוא שם לעצמו מטרה: להחזיר את השליטה לידי ההורים, ולעזור להם להגן טוב יותר על הילדים שלהם.
הכוונה של האתר היא לא לעשות לינץ' בפדופיל ששוחרר ולא לעבור דירה אם התברר שהוא שוהה במקום קרוב אליכם אלא למנוע את העסקתם בתפקידים שכוללים גישה לילדים.
ניתן היה למנוע אחוז גבוה מהתקיפות המתוארות באתר, לו ההורים היו מבררים  את עברם הפלילי של הגברים הנמצאים בקרבת ילדיהם במשך שעות רבות ביום, כפי שהחוק הישראלי קובע ומאפשר.
חוק זה אוסר על העסקת עברייני מין במוסדות המכוונים למתן שרות לקטינים ולאנשים עם מוגבלות שכלית או התפתחותית. לכן, זכותכם (חובתכם!!) המלאה כהורים לדרוש מהנהלת המוסד בו נמצא ילדכם (בי"ס, מתנ"ס, גן-ילדים, פנימיה, ישיבה, מחלקת ילדים בבי”ח וכדו') להעסיק רק גברים (מאבטחים, מורים, מדריכים חברתיים, שרתים וכיו"ב), שהציגו אישור ממשטרת ישראל שידיהם נקיות. כמו שאתם יודעים לדרוש (ובצדק) המלצות ממועמדות להיות מטפלת של ילדיכם, ואפילו מעוזרת בית פוטנציאלית (!) - לא תדרשו אישור משטרה מאדם הבא במגע יום-יומי עם ילדתכם במרחב הציבורי?
קישור לאתר תנו לגדול בשקט

Go Back  Print  Send Page
פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018