פרינטיים
ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 

בשורה לצמים ביום כיפור ובימי צום אחרים: כבר לא צריך לסבול מכאבי ראש, סחרחורות וחולשה! 

ישנו תוסף תזונה שיקל עליכם בצום ושמו בי פולן (Bee Pollen). בי פולן של חברת פוראוור (FLP) מבוסס על אבקת פרחים אותה אוספות דבורים מכוורות מרוחקות מיישוב אדם, בשיטה מיוחדת של איסוף אל כלי נירוסטה, ששומרת על טריותם ועוצמתם.
הפולן (אבקת הפרחים), ‬‬הוא טבעי לגמרי, ללא תוספת חומרים משמרים, טעמים מלאכותים או צבעי מאכל. טבליות הבי פולן נספגות בגוף בצורה מושלמת ומהירה, לכן מספר קטן של טבליות מספק את צריכתנו היומית‬‬ (טבלית אחת שווה בערך לשתי כפיות של גרגרי פולן).
בי פולן, הוא מקור מגוון של חומרי תזונה חיוניים. כל אחד מהם דרוש לשמירת בריאות מושלמת. חומרים אלו כוללים את כל הויטמינים מסוג ‬‬B ‬‬וכן את ויטמין ‬‬C‬. מאחר ואלה נמסים במים ולא נאגרים בגוף, יש לצרוך אותם מידי יום.

הבי ‬‬פולן מכיל גם את הויטמינים, D ,E ,K ‬‬ובטא-קרוטן‬‬ (חומר המוצא ל‬ויטמין ‬‬A). הוא מהווה מקור עשיר למינרלים רבים, בייחוד סידן וזרחן, המצויים ביחס מושלם של 1:1, אנזימים וקו-אנזימים, חומצות שומן מן הצומח, פחמימות, חלבונים וכ-22 חומצות אמינו‬‬- הכוללות את‬ ‬‬כל 8 חומצות האמינו החיוניות שהגוף אינו יכול לייצר בעצמו.

”‬פוראוור בי פולן“ מכיל יותר מרכיבי תזונה לכל קלוריה מכל תוסף תזונה אחר, ולכן אין פלא שמצביעים עליו כעל אחד ממרכיבי המזון המושלמים ביותר שקיימים.
למעשה, גוף האדם היה יכול להתקיים בעזרת פולן בתוספת סיבים ומים בלבד.‬
בגלל כל היתרונות שנמנו, כדורי הבי פולן עוזרים לאנשים בימי צום.
אופן השימוש לצמים: ביום שלפני הצום יש לקחת 6 כדורים במהלך שלושת הארוחות העיקריות שביניהן מרווח של כמה שעות, כלומר 2 כדורים בארוחת בוקר, בארוחת הצהרים ובארוחת הערב.

צום קל!
לטיפ הבריאות הבא                                לטיפ הבריאות הקודם                            רוצה לקבל עדכונים מהאתר באי מייל?Go Back  Print  Send Page
פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018