ברירת-מחדל  |  
 

השד, הנזירה והילד הקסום, מאת אורה גבריאלי

בכל אחד מאתנו מסתתר ילד ביישן, נזיר סגפן או גנרל שתלטן. היכולת לזהות את הדמויות שבתוכנו ולהתיידד איתן מאפשרת לנו להעשיר את חיינו ולהתמודד בדרך עמוקה, משעשעת ויצירתית עם אתגרי החיים.
 
הספר לוקח אותנו למסע היכרות עם הפרפקציוניסט, הילד העליז, הלוחץ, הנסיכה ודמויות רבות נוספות ותוך כך מתאר את העבודה בשיטת Voice Dialogue.

גישה זו מאפשרת לנו לשוחח עם הדמויות השונות, ללמוד מי מהן מנהלות את חיינו (וכדאי שלא יעשו זאת) ומי מהן לא מקבלות ביטוי בריא בחיינו (וכדאי שיקבלו).

כאשר אנו לומדים לקבל את הדמויות שבתוכנו מבלי לאפשר להן לשלוט בנו, אנו לומדים לקבל בהדרגה את עצמנו בדיוק כפי שאנחנו. המלחמה המזיקה והאבודה לשנות את עצמנו בכוח נפסקת לאט לאט ושלום ושלווה רבים יותר יכולים להופיע בחיינו.
איתם יכולים להופיע, בתהליך של צמיחה בריאה ומאוזנת, גם שמחה, אהבה, עוצמה ויצירתיות.

הספר מיועד גם לאנשים העוסקים בטיפול וייעוץ מכל הסוגים וגם לאנשים שנפש האדם מעניינת אותם ושרוצים להכיר זווית ראייה מעניינת ושימושית על החיים. הוא מכיל שיחות רבות עם דמויות שונות ומדגים כיצד ההיכרות איתן יכולה להיטיב עם חיינו.

"ספר זה מצטרף למסורת תרבותית וטיפולית מכובדת, אבל גם מרחיב ומעמיק את הכלים הטיפוליים ותורם תרומות ייחודיות. זהו ספר בעל ערך רב הן למטפל המקצועי והן לקורא המבקש דרך נוספת להבין את עצמו ולרכוש כלים לשיפור חייו." 
 
נחי אלון, מתוך ההקדמה לספר

עוד המלצות על ספרים                   רוצה לקבל עדכונים מהאתר באי מייל?הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018