פרינטיים
ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 

 
 
החלטתי לצאת מהארון ולהכריז מול כל עם ישראל ואשתו: אני מכורה לסדרה "הרווק" (וכשהסדרה תיגמר, אני אתמכר ל"הרווקה") בתקווה למצוא מישהו כמוני :).
 
בכל מה שקשור לאסקפיזם, אין מומחית ממני בלמצוא דרכים לברוח מלהתמודד עם המציאות. לשמחתי בערוץ 15 של יס, yes real, משדרים בכל יום באופן רציף פרקים מעונות שונות של הסדרות הרווק והרווקה של רשת ABC האמריקאית. אז אם יש עוד מישהו/י שמכור כמוני, הפוסט הזה הוא בשבילה/ו.

בעונה ה- 15 של הסדרה מתמודד שוב בראד וומק, ההוא מהעונה ה-11 שלא הצליח להחליט עד הרגע האחרון של העונה מי היא זו שאהבה נפשו ושלח שתי נשים מאוכזבות ושבורות לב הביתה.

בינואר 2011 שב בראד, כבר בן 38, להשתתף בעונה החדשה וסיפר בכנות קורעת לב שעבר טיפול פסיכולוגי במשך שלוש שנים וגילה שהסיבה לכך שאינו יכול להתחייב ולהתקרב לנשים יותר מדי היא שאבא שלו נטש אותו ואת אחיו בגיל צעיר ומעולם לא היה בתמונה. לא רק שהאב עזב את המשפחה, הוא גם היה בא ומבטיח הבטחות ולא מקיים. אובדן האמון באביו גרם לו לא לבטוח באנשים שהוא אוהב ולכן לשמור מרחק ולהציב חומות.
גם הנשים שהגיעו להשתתף בסדרה, ברגע שראו שהרווק הוא בראד, נבהלו ובהמשך התקשו להתקרב אליו.
אבל אחר כך החומות נפלו ולבבות נשברו ובסוף העונה בראד מצא אהבת אמת בדמותה של.... היכנסו לכאן רק אם אתם רוצים לגלות במי בחר בראד (ספוילר!!!!).

רוצים לדבר על זה? היכנסו לפורום הרווק

היכנסו לכאן כדי לראות את המתמודדות בעונה ה- 15 של הרווק


 


Go Back  Print  Send Page
פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018