פרינטיים
ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 


בפרק זה למדנו שלקבל נקע בקרסול זאת לא השיטה לכבוש את ליבו של נסיך החלומות.
מישל המסכנה, שהשליכה את עצמה במדרגות מתוך תקווה לקבל כמה ביקורים אינטימיים של הרווק ואת תשומת ליבו המיוחדת שתנבע מרגשות אשם (ראו עונה 10 - בווין והרווק אנדי) גילתה שזה לא תמיד עובד ומה שמשנה זה האישיות וזה שלא תזרקי לבחור משפטים כמו "אני רוצה להתחתן ורוצה ילדים ורוצה לעבוד כדי להחזיר את ההלוואה שלקחתי כדי לממן את לימודי בקולג'". לא תגידו שזה מפחיד? מי לא יברח מכזה כובד של אחריות ומחויבות?
בפגישה של הקבוצה הראשונה עם אנדי, לוקחת אותו מקארתן הצידה וכופה עליו נשיקה. אחר כך הוא מודה שהנשיקה לא היתה טובה והעיתוי לא היה מוצלח.
מי שכובשת את ליבו היא ד'אנה הצנועה, שמספרת לו שהיא בסך הכל רוצה להיות היא עצמה, take it or leave it, ומחייכת אליו חיוך מקסים. הוא בתגובה רץ חזרה לסלון בו יושבות שאר הבנות המבואסות, לוקח את הורד וחוזר אליה כדי להגיש לה אותו.
בפגישה עם הקבוצה השנייה, על חוף הים עם ביקיני, מתבלטת סוליסה שנותנת לבראד לשתות שוט מגופה. בטינה נגעלת ואומרת שהיא רוצה להקיא.
בראד מבלה כמה דקות עם ג'ני בנשיקות לוהטות אך אחר כך עובר לשרה ונותן לה את הורד למורת רוחה של ג'ני.
בבית עצמו, ג'ייד והילארי מוצאות את תיק עבודות הדוגמנות של ג'ני ומחליטות שהיא בתכנית בשביל לקדם את הקריירה שלה ולא בשביל למצוא אהבה.
לאחר הפגישה, כשהבנות כולן בבית עם בראד, ג'ני שומעת את ג'ייד אומרת לבנות שהיתה שולחת אותה הביתה ופורצת בדמעות. היא מצטדקת ואומרת שזה לא נכון ושהיא לא אומרת דבר רע על אף אחת. מי שכן אומרת דברים רעים על אחרות כדי לקדם את עצמה, זה אומר שמצבה גרוע.
ג'ייד מזהירה את בראד מהבחורות שנמצאות לא בשבילו אלא בשביל עצמן אך לא נוקבת בשמות. בראד לא נראה מתרשם.


סיימו את הפרק בהצלחה וקיבלו ורד:

ד'אנה
שרה
קריסטי
בטינה
הילארי
סטפי
שינה
מקארתן
ג'ני
לינדזי
ג'ייד
סוליסהGo Back  Print  Send Page
פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018