ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 

בפרק זה 12 הבנות התחלקו לשתי קבוצות שיצאו לפגישות עם בראד כשבכל פגישהקיבלה אחת מהבנות ורד. מלבד זאת מישהי מהן זכתה בפגישה ביחידות כשבסוף הפגישה החליט בראד אם היא תקבל ורד ותחזור לבית בו שוהות הבנות או לא תקבל ותחזור הביתה.
בפגישה הראשונה השתתפו סטפי, מקארתן, ג'ני, לנדזי, שרה ודיאנה.
בראד לקח אותן למופע בקרקס כשבמהלכו להפתעתן הם עלו לבמה והשתתפו. בראד אמר בפני המצלמה שלקח אותן לקרקס כי רצה לראות את "הילד שבתוכן".
בראד התוודה בפני המצלמה שהקשר הכי מרגש שיש לו הוא עם ג'ני.
ג'ני התוודתה לפניו שהיא לא מפסיקה לחשוב על הנשיקה שלהם ושיש לה רגשות עמוקים כלפיו.
בינתיים בבית הילרי קיבלה את ההזמנה לפגישה ביחידות עם בראד.
בהמשך נתן בראד ורד לסטפי.

בפגישה עם הילרי, הילרי מרגשת את בראד כשהיא פורצת בבכי ואומרת לו שהיא רצינית כלפיו וכל המצב הזה מרגש אותה. בראד נותן לה ורד.

בפגישה הקבוצתית הבאה, קריסטי, ג'ייד, שינה, סוליסה, בטינה יוצאות עם בראד להפלגה. קריסטי מנסה להראות לו את הצד הכייפי שבה וכאשר הוא מתיישב לידה ליד ההגה, היא שמה עליו את היד ואומרת לו שהיא היתה יכולה להתרגל לזה. כאשר בראד חוזר לשאר הבנות, הן רוקדות בעליזות וסוליסה פוצחת בריקודים אירוטיים המתאימים לחשפנית וכנראה שזה לא ממש מרשים את בראד לטובה. שינה יוצאת עם בראד לסקי במים ומשטרת החופים עוצרת אותם ומחזירה אותם לספינה. שינה מתבאסת שהפסידה את הזמן ביחידות עם בראד.
בטינה יוצאת עם בראד לסיבוב סקי וכשהם חוזרים הוא אומר לה שיש לו רגשות כלפיה והיא מספרת לו שהיתה נשואה לזמן קצר. הוא נכנס להלם.
כאשר כולם יושבים ביחד בראד נותן ורד לקריסטי.

סיימו את הפרק עם ורד:
הילרי
קריסטי
סטפי
שינה
מקארתן
ג'ני
ג'ייד
דיאנה
בטינהGo Back  Print  Send Page

פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018