ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 
________________________________________________________________________________________________________________
בשבועיים האחרונים היה לי מאד קשה. המון לחץ בעבודה שגרם לי להגיע ב- 7:30 ולצאת ב- 19:00 הביתה. לא ראיתי שום דבר חוץ מעבודה. אם חבר שלי לא היה כועס עלי ולוחץ עלי להיפגש איתו, לא הייתי רואה גם אותו.
אני אוהבת את התקופות האלה. להיות וורקוהולית ולהרגיש שהעבודה ממלאת את החיים שלי. אולי זה אומר שהחיים שלי בלי זה הם ריקים? אולי זה אומר שאין לי הנאות בחיים?. לא יודעת. אבל כייף לי להרגיש את היום עובר כל כך מהר, להיות כל כך עסוקה עד כדי כך שאני שוכחת לאכול, והכי כייף זה לדעת שהמשכורת הבאה תהיה לא רעה בכלל...
אני חושבת על קידום. יש מנהלת מחלקה קטנה (המחלקה קטנה, לא המנהלת) שעומדת לצאת לחופשת לידה בקרוב ואני לוטשת עיניים לתפקיד שלה ורוצה להציע את עצמי בתור מחליפה שלה וכך אוכל להוכיח את עצמי ואולי יקדמו אותי.
חבר שלי אומר שהוא בעד, בתנאי שאני כל יום בבית בשעה 17:00 וזה מדליק לי נורה אדומה. האם הוא מאמין שאישה לא צריכה לפתח קריירה ולהגשים את עצמה?. הוא כבר אמר לי כמה פעמים שהוא חושב שאישה צריכה להיות יותר בבית, לטפל בו ולטפח אותו מאשר הגבר. אני רוצה לשנות את תפיסת העולם שלו ולא יודעת איך. עכשיו אנחנו לא נשואים ואפילו לא גרים ביחד, אבל אם כן נתחייב זה לזה בהמשך, איך יהיו הדברים? אני אצטרך להוריד הילוך בעבודה ולהקטין ראש כדי שלא ייווצר מצב שאצטרך להישאר מעבר לשעה 17:00 כדי שהחבר/בעל שלי יהיה מרוצה? אני אצטרך לא לממש את הכישורים שלי בגלל שיש לי בן זוג?.
מעניין כמה נשים מוותרות על עצמן רק בגלל שהבעל מצפה מהן להיות בבית מוקדם, לנקות, לבשל ולהגיש לו ארוחה כשהוא חוזר מהעבודה שלו מתי שמתחשק לו. אני לא רוצה שהחיים שלי יהיה כאלה.
נכון שאנחנו רק בני 23 ועוד מוקדם לחשוב על הדברים האלה, אבל אולי עדיף שעכשיו אני אחליט אם להישאר איתו ולדעת שכל החיים אני הולכת להיות אישה קטנה שכל עולמה הוא סביב הבית והבעל, מאשר להיות לבד תקופה ולחפש מישהו אחר שייתן אפשרות לאשתו להתפתח ולגדול, או שאין גברים כאלה?
לא יודעת מה לעשות , אני אדבר איתו ואעדכן בקרוב....
 
לילך
23/11/06


Go Back  Print  Send Page

פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018