פרינטיים
ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 


קרה לכן שהייתן בפגישה ראשונה ורציתן שיהיה לכם איזה כדור בדולח שאפשר לראות דרכו את העתיד שלכן עם הבחור? האם תהיה פגישה שניה איתו? מה עם פגישה שלישית? האם הוא יאהב את הכלב שלכן? האם המשפחה שלך תאהב אותו? האם מערכת היחסים שלך איתו תצליח? האם יש לו את הפוטנציאל להיות "האחד"?

האהבה היא עיוורת. אני מאמינה במשפט הזה בכל ליבי. אנשים מחפשים אהבה ומקווים פשוט "ליפול" על הבן אדם הנכון. הם מחפשים את הקשר והמשיכה. כל זה טוב ונחמד אבל מערכות יחסים בריאות מבוססות על עוד דברים.

זה נהדר אם יש ביניכם כימיה ושניכם אוהבים סרטים קומיים, אבל אם אתם לא מודעים לכל שאר הדברים החשובים- ערכים משותפים, תקשורת ועוד- את כנראה עומדת להתעורר יום אחד ולהבין שבזבזת את הזמן שלך.

אני לא פיית הדייטים שיכולה לפזר אבקת קסמים ולהראות לך מה יקרה בעוד חמש, עשר או עשרים וחמש שנים. אבל, אם תחזיקי את העיניים שלך פקוחות, תהיי מופתעת לגלות כמה את יכולה ללמוד על האדם שאת נפגשת איתו כבר בפגישה הראשונה במקום לבזבז עליו את ששת החודשים הבאים שבהם תהיי איתו במערכת יחסים שאת לא יודעת לאן היא הולכת.

את יכולה ללמוד המון מהפגישה הראשונה. הנה חמישה דגלים אדומים שיסמנו לך אם לבחור שאת נפגשת איתו יש את הפוטנציאל לקשר רציני איתך:

1. סינדרום המדכא הכרוני- הוא בחור נפלא אבל הוא נותן לך הרגשה שהוא נמצא ב"יום רע". הוא עובד כל כך קשה אבל אף אחד לא מעריך אותו, החיים נורא קשים לו.
כולנו מכירים אנשים כאלה- הקורבנות הקבועים בחיים שלהם. האנשים האלה שאף פעם לא מפסיקים להתלונן.
לכולנו יש ימים גרועים ולכולנו יש מצבים לא נעימים. אבל בחור שסובל באמת מהסינדרום המדכא בוחר תמיד באופציה של להיות אומלל.
לא רק שהוא ידכא גם אותך ויוריד לך תמיד את מצב הרוח, הוא גם יבזבז את הזמן שלך בהקשבה לכל הבעיות שלו ויסחוט ממך עידוד והבטחות שיהיה טוב יותר בקרוב.
הניחוש שלי הוא שאם הוא לא מסוגל לפתור את הבעיות שלו בעצמו, הוא לא יכול להציע לך מערכת יחסים בריאה (ובמיוחד הוא לא יכול לעזור לך כשלך יש יום רע).
 


המשך>>>Go Back  Print  Send Page
פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018