ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 

לפני עשרים שנה בילתה ג'ניס ג'נטל, רווקה בגיל העמידה בעלת עודף משקל ותאווה בלתי נשלטת למזון בכלל ולממתקים בפרט, ליל אהבים עם גבר בשם דרמוט פול. מאז, כל מטרתה בחיים היא למצוא את הגבר הזה, אשר בהיותו שיכור עד אובדן הכרה, הכריז באוזניה על אהבתו הכנה. העובדה שבאותו לילה ילדה אשתו החוקית את בנם המשותף אינה ידועה לג'ניס.ג'ניס גרה בלונדון ועוסקת בכתיבת רבי מכר בסגנון הרומן הרומנטי. חוץ מכתיבת הרומנים היא אינה עושה דבר ואינה מבלה מחוץ לביתוהסוכנת שלה, סילביה פלאת', מעודדת אותה להמשיך לחכות לאהובה ולהסתגר מן העולם. בינתיים היא מנהלת את עסקיה הפיננסיים של ג'ניס ומסתירה ממנה את המידע האמיתי כמה הא מרוויחה בעוד היאמשלשלת את רוב הרווחים לכיסה.יום אחד מחליט מו"ל אמריקני בשם מורגן פייפרלהעביר טת ג'ניס ג'נטל להוצאה לאור שלו. הדבר היחיד שמפריע לו הואבעיה קטנה אחת. בספריה של ג'ניס ג'נטל אין סקס, וכדי להצליח באמריקה חייבים להוסיף את התבלין המיוחד והעסיסי הזה לתבשיל. באמצעות הסוכנת חסרת המעצורים רואן בולבקר, הנשלחת ללונדון כדי להעביר את ג'ניס ג'נטל לרשימת הסופרים של מורגן פייפר, מנסה המו"ל להפוך את ג'ניס ג'נטל לסקסית.
בספר הזה, הקליל, משעשע ושנון על אהבה, בגידה, תככים וכסף, מתוארת העלילה בה מנסים להפוך את ג'ניס לסקסית, לגרום לה להפסיק לחכות לאביר על הסוס הלבן, ולהיפטר מהסוכנת הקודמת סילביה פלאת', העושה בכסף של ג'ניס כבתוך שלה.

ממליצה: מיכל, הוד השרון

עוד המלצות על ספרים                                            רוצה לקבל עדכונים מהאתר באי מייל?Go Back  Print  Send Page

פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018