פרינטיים
ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 


27.11.10

הטור היומי של אישה עטורת פרסים זו מופיע בעיתון הנמכר בלמעלה מ-300,000 עותקים ומספר קוראיו נאמד בלמעלה ממיליון. נושאי כתיבתה כוללים אלימות, גזענות, דת, הפלות, נישואין חד-מיניים, ספורט ועוד. מאמר שהופיע לאחרונה בטור שלה דן במצבם של עבריינים לשעבר שמתקשים להתקבל למקומות עבודה בשל עברם הפלילי.

צרור העצות החביבות אותן פרסמה לפני שנים אחדות בטור אותו היא עורכת זכו לתפוצה נרחבת בהודעות דואר אלקטרוני ובפורומים באינטרנט. ההצעות מיוחסות אמנם אליה בשמה, אך בתוספת נכבדה של לא פחות מארבעים שנה לגילה. (באתר הרשמי שלה היא מציינת שטעות זו מופיעה בגוגל קרוב ל-400,000 פעמים). ספרה הראשון, המבוסס על צרור עצות אלה, שימש השראה לתכנית הרדיו הקרויה על שמה, אותה היא מגישה בתחנת הרדיו של אחת האוניברסיטאות בהן שימשה בעבר כמרצה אורחת. באחת התוכניות אותן הגישה היא ריאיינה סופר ומרצה בעל שם בעקבות ספרו העוסק בטענה שלאינטרנט יש השפעה שלילית על תיפקוד המח שלנו.

 בעבר ערכה טור יומי בעיתון אחר במשך שנים אחדות. בכתיבתה תיארה את תהליך החלמתה ממחלת הסרטן בה לקתה. כמו כן גוללה פרשת מכירת תינוקות לזוגות חשוכי ילדים שנעשתה בתנאי מחתרת על ידי רופא באחת ממדינות ארצה. כתיבתה על שני נושאים אלה זיכתה אותה בפרסי עיתונאות יוקרתיים. כמו כן זכתה בפרסים יוקרתיים רבים על פעילותה העיתונאית, שהשפיעה בין השאר על מערכת המשפט במדינתה.

מי העיתונאית?

***********************************************************************************************************************************************

 ליחצו כאן לתשובה
עוד חידות זהו את הדמות:


Go Back  Print  Send Page
פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018