פרינטיים
ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 הייתם רוצים להשקיע 100 ש"ח ולהפוך אותם תוך שעה ל- 175 ש"ח? או להעיז ולהשקיע 1000 ש"ח שיהפכו תוך שעה ל- 1,750 ש"ח?
תתפלאו אבל אפשר לעשות את זה ויש הרבה אנשים שעושים את זה ונהנים מהכנסה נוספת לחשבון הבנק שלהם.

היום לא צריך לעבוד כמו חמור כדי להרוויח הרבה כסף. מי שעובד כמו חמור מרוויח מעט כסף, מי שרוצה הרבה כסף יודע שהשיטה היא לתת לכסף שלך לעבוד בשבילך.

אחת הדרכים לתת לכסף לעבוד בשבילך היא להשקיע בבורסה. נכון, כדי להשקיע בבורסה רצוי להבין וללמוד את הנושא, מה שיכול לקחת כמה חודשים, אבל יש גם דרכים להתחיל להרוויח בלי להבין הרבה בשוק ההון ואולי אפילו בלי להבין בכלל.

באתר Options תוכלו להרוויח 75% ממה שהשקעתם תוך כמה שעות או אפילו פחות, אם תדעו להגיד האם ערך מנייה של סחורה מסויימת יעלה בבורסה או ירד בעת הפקיעה שלה, כלומר בנקודה מסויימת בשעת המסחר שבו היא לא תהיה רלוונטית יותר. את הנקודה הזאת אתם, המשקיעים, בוחרים.
כלומר, אם ראיתם שמניה עלתה לגובה שיא בתחילת המסחר, ולפי הגרפים שמוצגים לכם היא בירידה, וגם אם בשעות הקרובות היא תעלה, היא עדיין לא תעלה מעל הגובה שהיתה בו בנקודת הפתיחה, תוכלו להשקיע באופציה שהמניה תהיה שווה פחות בזמן הפקיעה שלה ולהרוויח 75% ממה שהשקעתם.
אם נכנסתם לאתר בשעה 12:30 והסתכלתם על הגרף של המניה, תוכלו לבחור באופציה שנראית לכם (שווה יותר או פחות, לא משנה בכמה) ולקבוע את שעת הפקיעה ל-13:00. כלומר, בתוך חצי שעה תרוויחו לפחות 75 ש"ח, כי המינימום להשקעה הוא 100 ש"ח.

אם לא הבנתם, או אם תרצו לשמוע עוד וללמוד מנציגי החברה, השאירו את הפרטים שלכם בטופס המצ"ב והם ישמחו לחזור אליכם וללמד אתכם החל מהיסוד.
קישור לאתר אופציות דיגיטליות

לשיטה הבאה להרוויח כסף באינטרנטGo Back  Print  Send Page
פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018