פרינטיים
ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 
 
 

ג'ק גליסון (ג'ופרי) קיבל מכתב מהסופר ג'ורג' ר.ר. מרטין לאחר שהתכנית הראשונה שודרה, שבו כתוב "מזל טוב, כולם שונאים אותך!".
ג'ופרי משחקי הכס
אאימון טרגאריין, המלומד העליון של טירת שחור של משמר הלילה של החומה היה עיוור על פי סדרת הספרים "שיר של אש ושל קרח". בסדרה משחק אותו פיטר ווהן שהוא עיוור חלקית בעצמו.
אאימון המלומד העליון
אמיליה קלארק (השחקנית שמגלמת את דאינריז טרגארייאן) נשטפה בכל כך הרבה דם מזויף בסצנה אחת שהיא נדבקה למושב האסלה בהפסקה.
דאינריז מכוסה בדם
בשנת 2012, מעל 160 תינוקות בנות שנולדו בארה"ב נקראו בשם "חאליסי" באופן חוקי, על שם הדמות בסדרה, למרות שזה לא שמה של הדמות (דאינריז) אלא הכינוי שהיה לה באותו זמן.
חאליסי
דמותו של ג'ופרי באראתיאון עוצבה על פי הדמות של הקיסר הרומי קליגולה.
ג'ופרי
כששאלו את הסופר ג'ורג' ר.ר. מרטין אם יש לו איזושהי תמונה בראש כיצד יסתיים הסכסוך האינסופי בין הממלכות הוא ענה שהסוף יהיה ענן אבק או שלג שנע ברוח מעל פני המוני קברות עם מצבות.
GAMES OF THRONES
אמיליה קלארק (דאינריז טארגאריין) היא ברונטית טבעית והיא הצהירה שהיא מעולם לא צבעה את שיערה בשביל הסדרה. השיער הבלונדיני השופע של הדמות מושג באמצעות מערכת של פאה ואיפור משוכללת שלוקח הרבה זמן לסדר בשביל התוצאה המושלמת.
טמזין מרצ'נט

בפיילוט של הסדרה שיחקה טמזין מרצ'נט (ששיחקה את קתרין הווארד בסדרה שושלת טיודור) את דאינריז טארגאריין, אך היא הוחלפה באמיליה קלארק לצילומים בפועל. הסיבה לעזיבתה של טמזין את הסט לא פורסמה, אבל ג'ורג' ר.ר. מרטין שיבח את תפקודה כ"נפלא" בבלוג שלו.
קייטלין סטארק בחתונה האדומה

ג'ורג' ר.ר. מרטין סיפר ש"החתונה האדומה" הידועה לשמצה הייתה הפרק הכי קשה שיצא לו לכתוב בספר "סופת חרבות". הוא היה כל כך קשור רגשית לדמויות שהוא בעצם כתב את שאר הספר קודם ורק לאחר מכן את הפרק המדובר. דיויד בניוף ודי. בי וייס, שקראו את הספרים אמרו שהפרק הזה היה אחת הסיבות העיקריות שהם החליטו להפיק מהספרים סדרת טלוויזיה. כמה פרטים שונו מהספר: בעיקר זה שאשתו של רוב לא נכחה בחתונה, וגם לא היתה בהריון.
סאנסה, הכלבה ליידי וג'ופרי

מחבר הסדרה ג'ורג' ר.ר. מרטין דיווח בבלוג שלו שאחרי הצילומים של הפרק שבו זאבת הבלהות של סאנסה, ליידי, הוצאה להורג, הכלב ששיחק אותה, מגזע אינואיט צפוני, אומץ על ידי סופי טרנר, השחקנית שמגלמת את סאנסה סטארק. 


                       רוצה לקבל עדכונים מהאתר באימייל?

עוד ב- 10 עובדות שלא ידעתם על:


Go Back  Print  Send Page
פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018