פרינטיים
ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 


בשלב 169 בקנדי קראש צריך לעשות את הצירופים הבאים: סוכריה רגילה + סוכריה עם פסים, 2 סוכריות עם פסים, סוכריה חומה עם נקודות + סוכריה עם פסים, תוך 35 מהלכים ולהשיג 45,000 נקודות.
הבעיה בשלב הזה היא שבשני הצדדים יש המון מכונות שמייצרות שוקולד. יש גם משבצות לבנות שחוסמות את השוקולד וברגע שהן מתפוצצות ויש שם סוכריות, השוקולד מתחיל להופיע. לכן יש סיכוי שהמסך יתמלא בשוקולד ויהיה קשה ליצור את השילובים הנדרשים כדי לעבור את הרמה.
בשלב הזה מופיעים כל ששת הצבעים של הסוכריות, לכן קשה ליצור את השילוב של הסוכריה החומה שדורש רצף של חמש סוכריות באותו צבע.

טיפים איך לעבור את השלב:
להשתדל ליצור סוכריות מיוחדות כל הזמן, לשים לב שאם יש אפשרות ליצור סוכריה מיוחדת בחלק העליון של המסך וגם בחלק התחתון, לעשות קודם את השילוב העליון, כי אם תיצרו שילוב בחלק התחתון יותר, זה ישנה את הסדר של הסוכריות למעלה ותפספסו את השילוב שיכולתם לעשות.
חפשו כל הזמן את ההזדמנות ליצור סוכריה חומה. החלק הקשה ביותר הוא לעשות את השילוב של סוכריה חומה + סוכריה עם פסים. לכן, נסו להיפטר קודם כל מהשילוב הזה.
אל תבזבזו את המהלכים שלכם. אל תשחקו סתם בשביל הכייף, שחקו עם אסטרטגיה וחשיבה. למשל, אם יש לכם אפשרות ליצור סוכריה חומה, צרו אותה. אל תבזבזו את השלב על פיצוץ שוקולד. תנו עדיפות לסוכריות המיוחדות כי זה יותר קשה.
בחזרה לקנדי קראש- המדריך לתקועים
Go Back  Print  Send Page
פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018