ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 

ספינת האהבה- The Love Boat

אם אני זוכרת נכון, זה היה ביום שישי בצהרים. היינו מתכנסים על הספה שבסלון ללוות את נוסעי ספינת האהבה לסיפון האונייה, מברכים את קפטן סטובינג ובתו החמודה ויקי. אחר כך יורדים לבר המשקאות לשתות עם הברמן אייזיק החייכן, צוחקים קצת על השלומיאליות של גופר, מרגישים קצת לא טוב והולכים לטיפול אצל דוק ומתאהבים בחיוך של ג'ולי מקקוי.
הסדרה ספינת האהבה שודרה ברשת ABC בין השנים 1977 ל- 1986. את הסדרה הפיק אהרון ספלינג שזכור לנו מסדרות רבות נוספות כמו בברלי הילס 90210, סטרסקי והאץ', מלרוז פלייס, מכושפות ועוד.
על סיפון אוניית התענוגות Pacific Princess (נסיכת האוקיינוס השקט) התרחשו בכל פרק הרפתקאות רומנטיות משעשעות שהתחילו עם העלייה לספינה והסתיימו בסוף השיט.
המקור של הסדרה היה בעצם ספר שכתבה אישה בשם ג'רלדין סונדרס, שעבדה במשך שנים על אוניית נוסעים גדולה ונהגה לכתוב לאמה מכתבים שבהם תיארה את הרומנים שבאי האונייה נהגו לנהל. אוסף המכתבים הפך ב-1974 לספר בשם "ספינת האהבה" ועל בסיס ספר זה יצר המפיק דאגלס קריימר פרק פיילוט בן 90 דקות שצולם על ספינה אמיתית בשם Pacific Princess.
הפיילוט זכה להצלחה רבה בשידור הראשון שלו ב-17 בספטמבר 1976. 
למרות ההצלחה, המפיק והרשת לא אהבו את הכימיה בין השחקנים והחליטו לא לאשר את הפיילוט. קריימר לא התייאש והחליט להחליף את השחקנים. הוא פנה לאהרון ספלינג וביקשו שיצטרף בתור שותף להפקה. הוא הסכים והשניים החלו לשכור שחקנים חדשים לקאסט: את ברני קופל בתור רופא הספינה רודף השמלות דוקטור אדם בריקר (דוק), טד לאנג' בתור הברמן אייזיק וושינגטון, פרד גרנדי בתור כלכלן האונייה ברל גופר סמית', קווין ריידקר לוהק לתפקיד קפטן מריל סטובינג ולתפקיד מנהלת השיט נבחרה דיאן סטילוול.
אחרי שידור הפיילוט השני הוחלט להחליף את קפטן סטובינג ואת מנהלת השיט לגווין מקלאוד כקפטן סטובינג ולורן טוויז כג'ולי מקוי.
מבקרי הטלוויזיה לא אהבו את הסדרה וקראו לה אווילית. היא שובצה בזמן לא טוב, ביום שבת ב- 22:00, בדיוק כשהתוכנית הפופולרית של קרול ברונט שודרה בערוץ אחר, אבל כבר במהלך הפרק הראשון גילו שהרייטינג בשמיים. CBS הזיזו את התכנית של קרול ברונט ליום ראשון ובמקומה שידרו את קוז'אק אבל עדיין לא הצליחו לעמוד בתחרות. הקהל העדיף את ספינת האהבה עם סיפורי האהבה הקלילים שסיפקו בריחה מהמציאות לרומנטיקה למשך 60 דקות.
מאוחר יותר הצטרפה ג'יל וילן בת ה- 12 לצוות האוניה כבתו של קפטן סטובינג שנולדה לו כתוצאה מרומן מחוץ לנישואים.

קפטן סטובינג- ספינת האהבה  דוק- ספינת האהבה  
קפטן מריל סטובינג - רב החובל של האונייה                       דוקטור אדם בריקר - רופא האונייה
גופר ספינת האהבה thhzhe nxphb, vtvcv
ברל גופר סמית' - הכלכלן                                                  אייזיק וושינגטון- הברמן

הנוסעים בספינה היו שחקנים אורחים שהתחלפו מדי פרק. בין האורחים היו ג'ון ריטר מ"שלושה בדירה אחת", ג'קלין סמית' מ"המלאכיות של צ'רלי ומריון רוס מ"ימים מאושרים". עוד שחקנית אורחת שהפכה לנוסעת כמעט קבועה היא אפריל המהגרת הלא חוקית ממקסיקו שהפכה לזמרת מפורסמת שגולמה על ידי השחקנית צ'ארו (Maria Rosario Pilar Martinez Molina Baeza).

ויקי מספינת האהבה סטוגבינג  
ויקי סטובינג- הבת של הקפטן                               ג'ולי מקוי- מנהלת השיט

שיר הפתיחה של ספינת האהבה:


לסדרה הבאה                                לסדרה הקודמת                            רוצה לקבל עדכונים מהאתר באי מייל?Go Back  Print  Send Page

פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018