פרינטיים
ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 



עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 
 
 

אם אתם מאמנים מתחילים, בטח יצא לכם בזמן כששוטטתם לראות על המפה קוביות כחולות מעופפות. כשאני התחלתי לשחק ולא היה לי מושג, חשבתי שהקוביות האלה הן משהו טוב וניסיתי לקחת אותן באמצעות לחיצה עם האצבע עליהן. כשזה לא הצליח לחצתי יותר חזק, הזזתי לצדדים והתעצבנתי. אבל כלום לא קרה לצערי.
אז כדי שזה לא יקרה גם לכם, הנה הסבר על הקוביות הכחולות המעופפות שמייצגות את המקום שאליו כדאי לכם להגיע- הפוקסטופ (Pokestop- תחנת עצירה לפוקימונים).
בתחנת העצירה של הפוקימון גו תוכלו לקבל פריטים (Items) שיעזרו לכם להתקדם במשחק וכדורים חדשים כדי ללכוד עוד פוקימונים. 

POKESTOP

התחנות נראות על מפת הפוקימון גו כמו עמודים כחולים עם ריבועים מעופפים מעליהם. ככל שמתקרבים אליהן, הריבועים הופכים לעיגולים.

ה-PokeStops נמצאים בדרך כלל במקומות בעלי עניין ציבורי בקהילה, כמו בניינים ציבוריים, אנדרטאות, גני שעשועים, מקומות בילוי שמושכים הרבה אנשים, מוזיאונים וכד'. ככל שהמקום יותר הומה בני אדם, יש יותר סיכוי למצוא תחנות עצירה של פוקימונים. בתל אביב למשל, במקומות כמו הטיילת, הנמל, פארק הירקון ועוד, תמצאו פוקיסטופים במרחק בערך על כל מטר מרובע. כדי להתקדם במשחק אתם חייבים להגיע מדי פעם למקומות האלה ולאסוף את הפריטים המיוחדים שהם מעיפים החוצה.
 
טיפ 1: כשאתם מוצאים PokeStop, קודם כל הקישו על העיגול הכחול כדי לבדוק אם אתם קרובים מספיק כדי להיכנס. אם כן, העיגול יפתח עם תמונה של המקום מעליו. תסובבו את העיגול עם התמונה על ידי לחיצה קלה על העיגול וגרירה לצד. פעולה זו תייצר בועות עם פריטים שונים בתוכן. פוצצו את הבועות כדי לקבל את השלל שבתוכן. אחרי שקיבלתם את הפריטים בפוקסטופ, הוא ישנה את צבעו לסגול ואז לא תוכלו לסובב את העיגול ולקבל פריטים. אחרי חמש דקות הפוקסטופ ישתנה שוב לכחול בהיר ותוכלו לקבל ממנו שוב פריטים.

טיפ 2: ההפריטים הטובים ביותר, שהם גם נדירים, מופיעים לשחקנים ברמות מאמן גבוהות. הם מופיעים באקראי ואי אפשר לצפות איזה פריטים תמצאו ואיפה. עם זאת, יש התאמה מסוימת לרמת השחקן. למשל, אחרי שתגיעו לרמה 5 ותתחילו להשתתף בקרבות, יופיעו לכם פריטים שמתאימים לזירות כמו שיקויים ותרופות לפוקימון שלכם שצריך להתאושש. 
 
טיפ 3: אתם יכולים לתפוס המון פוקימונים ב-PokeStops. כדי לעשות זאת עליכם להשיג את הפריט Incense או את המודול Lure שמפתה אותם להגיע לשם באמצעות הריח. כאשר תציבו את הפיתיון תמשכו המון פוקימונים במשך 30 דקות. אם יהיו שם עוד שחקנים שיפעילו יהיו לכם 90 דקות של אוכלוסיית פוקימונים באותו מחיר של 30 דקות. אם מישהו אחר מפעיל את ה-Lure או הבושם, גם תוכלו לאסוף את הפוקימונים שהוא מזמין. איך תדעו אם בתחנה מופעל ה-Lure? אם יש מעליה פרחים ורודים צפים. 
 


טיפ 4: יש שמועה שככל שיש יותר אנשים ב-PokeStop, כך גדל הסיכוי שיופיע שם פוקימון נדיר.

איזה פריטים ניתן למצוא ב-PokeStop?
 
Pokeball - הפוכדור הוא הפריט הנפוץ ביותר. משתמשים בו כדי לתפוס פוקימון.
Potion - שיקוי - השיקויים משחזרים אחרי הקרב את רמת ה-HP  (נקודות החום- Health Points) שקובעת בכמה חום יכול לעמוד הפוקימון. 
Super Potion- שיקוי על - זהו שיקוי מרפא יעיל יותר.
Hyper Potion - זהו שיקוי מרפא אפילו טוב יותר. שיקוי זה חיוני אם אתם באופן קבוע תוקפים קבוצות אחרות ב- Gym (זירת הקרב).
Max Potion- שיקוי שמשחזר את הבריאות של הפוקימון שלך לגמרי בבת אחת.
Razz Berry - סוג של תות שהפוקימונים אוכלים. עוזר לתפוס אותם. 
Revive - משמש כדי להחיות פוקימון שמתעלף בזמן הקרב.
Egg- ביצה - בתוך כל ביצה יש פוקימון. את הביצים תמצאו בטבלת הפוקימונים שלכם. לכל מאמן פוקימונים יש אינקובטור לביצים שאפשר להשתמש בו אינספור פעמים. כדי שהביצה תבקע ויצא ממנה פוקימון, עליכם להפעיל את האינקובטור. הביצים יבקעו אחרי שתלכו מספר קילומטרים. 
Lucky Egg - כאשר אתם אוכלים ביצת מזל, זה יכפיל את הניסיון (XP) שלכם כמאמנים במשך 30 דקות.
Incense - מושך פוקימונים בכמויות במשך 30 דקות.
Great and Ultra Balls - אלה הם פוכדורים רבי עצמה שיכולים לתפוס פוקימונים נדירים וחזקים.
Master Balls- כדורים בעלי יכולת לכידה של 100 אחוזים. הם אף פעם לא מפספסים.
Incubators  - אינקובטורים לדגירה על ביצים (לכל מאמן יש אחד שהוא יכול להשתמש בו אינסוף פעמים אבל בכל פעם על ביצה אחת).

 
 

 




עוד במדריך:




                       




Go Back  Print  Send Page
פינת הילדים
 





הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018