ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 
 
 

אם אתם שואלים את עצמכם מדי פעם, למה הגברים חושבים אחרת מנשים ואיך המוח הגברי עובד לעומת המוח הנשי, למארק גונגול יש תשובה בשבילכם.
מארק גונגול הוא אחד המרצים המבוקשים ביותר בנושא נישואים ומשפחה בארה"ב. את ההרצאות והסמינרים שלו הוא מעביר עם המון הומור. אחת מההרצאות המפורסמות ביותר שלו היא ה"סיפור על שני המוחות", וככה זה הולך:

נשים הן עם הרבה יותר מסובך מאשר גברים. גברים הם מאוד פשוטים. ואתם יודעים למה? זה בגלל שהמוח שלהם הוא כל כך שונה. ראשית, אני רוצה להתחיל עם גברים. המוח של הגברים הם מאוד ייחודי. רוב הנשים לא מבינות שגם אם אנחנו מקיימים יחסי מין או צופים בספורט, המוח שלנו מורכב מקופסאות קטנות, שיש לנו קופסה לכל דבר. יש לנו קופסא למכונית. יש לנו קופסה לכסף. יש לנו קופסה לתפקיד. יש לנו קופסה בשבילך. יש לנו קופסה לילדים. יש לנו קופסה לאמא שלך אי שם במרתף...
 
יש לנו קופסאות בכל מקום. והכלל הוא: הקופסאות לא נוגעות זו בזו. כאשר אנחנו הגברים עוסקים בנושא מסוים, אנחנו הולכים לקופסה מסוימת, אנחנו מושכים את הקופסה החוצה, אנחנו פותחים אותה, ואנחנו עוסקים רק במה שמצוי בקופסה. ואז אנחנו סוגרים את הקופסה ושמים אותה בחזרה במקום, נזהרים מאוד שלא תיגע בקופסאות אחרות.
 
עכשיו המוח של הנשים הוא מאוד מאוד שונה ממוחם של הגברים. המוח של נשים מורכב כמו כדור גדול של חוטים. והכל מחובר להכל. הכסף מחובר למכונית והמכונית מחוברת לעבודה שלך ולילדים שלך ולהכל מחוברת אמא שלך. זה כמו אוטוסטרדת האינטרנט, והכל מונע על ידי אנרגיה שאנו מכנים רגש. זאת אחת הסיבות מדוע נשים נוטות לזכור ... הכל.
 
כי אם אתם לוקחים אירוע ואתם מחברים אותו לרגש זה נצרב בזיכרון שלכם ואתם יכולים לזכור את זה לנצח. אותו הדבר קורה גם לגברים. זה פשוט לא קורה לעתים קרובות מאוד, כי בכנות ... לא אכפת לנו. נשים נוטות להיות אכפתיות לגבי הכל. והן פשוט אוהבות את זה.
 
עכשיו גברים, יש לנו קופסא במוח שלנו שרוב הנשים אינן מודעות לה. קופסה מסוימת שיש בה... שום דבר. למעשה, אנחנו קוראים לה "קופסת השום דבר". מבין כל הקופסאות שיש לנו הגברים במוח, "קופסת השום דבר" היא האהובה עלינו ביותר. אם יש לגבר הזדמנות, הוא ילך לקופסת השום דבר בכל פעם. זו הסיבה לכך שגבר יכול לעשות משהו לכאורה שבו המוח לגמרי מת במשך שעות על גבי שעות. אתם יודעים, כמו דיג.
 
הם בעצם חקרו את זה. אוניברסיטת פנסילבניה עשתה מחקר לפני כמה שנים וגילתה שלגברים יש את היכולת לחשוב על שום דבר, ועדיין לנשום.
 
נשים לא יכולות לעשות את זה. המוח שלהן לעולם לא מפסיק לחשוב. והן לא מבינות את "קופסת השום דבר" וזה משגע אותן, כי שום דבר לא משגע אישה וגורם לה להיות עצבנית יותר מאשר לראות גבר לא עושה שום דבר.

סרטון:
 
                    עוד על נשים מול גברים:
 

למה גברים משתינים בעמידה?

 

למה הגברים אף פעם לא בדיכאון?

 

פילוסופיה של נשים - החיים על פי הקומיקאית ריטה רדנר

 

בקשה לתמיכה טכנית עם התוכנה "נישואין"

 

מציאות ודמיון- אתמול בלילה

 

למה אני אוהב את אמא

 

לכל ההורים באשר הם!

 

7 הרגלים נשיים שגברים לא מבינים

 

לכבוד יום האישה- אז והיום

 

למה גברים חושבים אחרת מנשים? מארק גונגור בהרצאה מצחיקה ומרתקת

יש 2 עמודים
1  2   לעמוד הבא   
Go Back  Print  Send Page

פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018