ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 

לכל אישה יש את אחד או יותר מההרגלים הרעים האלה.

כל הרגל בא בעוצמה אחרת אצל כל אחת, ויש כאלה שזה נסבל אצלן ויש כאלה שלא.

יש כאלה שמצליחות לפצות על ההרגלים המעצבנים שלהן ולגרום לנו לחבב אותן בכל זאת, ויש כאלה שמה לעשות, פשוט לא.

אם הצלחת לזהות בעצמך את אחד ההרגלים או יותר, נקווה שתקבלי את זה בהבנה ואולי תנסי לשפר.

אם לא, כנראה שאת נמצאת בהכחשה. בכל מקרה, תשתדלי בבקשה לא להיפגע מן הרשומה, זה נכתב בהומור.

קדימה, קבלו את חמשת ההרגלים המעצבנים ביותר שיש לנשים ותכתבו לנו תגובות:

 

חופרות

נשים אוהבות לנדנד ולחפור. זה ידוע כבר משחר ההיסטוריה. עוד בימי יוון העתיקה קסנטיפה אשתו של סוקרטס היתה מטריפה אותו למוות עם הנודניקיות שלה. במיתולוגיה היוונית הרה אשתו של זאוס היתה משגעת אותו.

נשים אוהבות להגיד את אותו הדבר שוב ושוב, לפעמים הן משנות קצת את המילים. למה הן עושות את זה? אולי בגלל שהן רוצות לכפות את הרצון שלהן עלינו ולא מצליחות. בגלל זה הן נאלצות לחזור על עצמן אלף פעמים עד שזה יעבוד. 

 

לא רציונליות

נשים אוהבות להתנהג לפי הרגש ולא לפי ההיגיון. אפילו מחקרים הראו שאיזור הרגש במוח של הנשים יותר מפותח. ניסיתם פעם להסביר לאישה בהיגיון דברים? מן הסתם התשובה שתקבלו היא: "אצלי זה עובד אחרת".

נשים רואות את העולם בדרך שלהן ומתעקשות לא להסכים איתך על שום דבר, כמה שתסביר את זה בהיגיון. לפעמים מרוב שהרגש שולט בהן במקום ההיגיון, הן מתחילות להיכנס להיסטריה, לבכות ולזרוק עלינו דברים.  אמממ... איך נוהגים בדבר הזה?
 

קונות יותר מדי

נשים מבזבזות יותר מדי כסף על נעליים, בגדים, איפור ותיקים. זה לא הרגל כזה רע, אבל יכול להיות שזאת התמכרות. בכל פעם שאישה מרגישה עקצוץ ברגל, דמעה קלה בקצה העין או דכדוך קליל של לפני המחזור, היא חייבת ללכת לקנות לעצמה משהו. הן מסוגלות להסתובב שעות בקניון ולמדוד אלף זוגות נעליים ושמלות, ואוי לא לגבר שנקלע בטעות לסיור כזה עם האישה שלו. 
 Image courtesy of Photostock / FreeDigitalPhotos.net
 

ביצ'יות

אצל נשים להיות ביצ'ית זו מחמאה. באיזשהו שלב בחיים, אם לא הפכת לביצ'ית כנראה שאת תמימה ונאיבית מדי ולא התבגרת. נשים אוהבות ריבים ותככים. לנשים קשה לפרגן אחת לשנייה. הן חייבות להיות הכי טובות ושלהן יהיה את הכי גדול, הכי יקר, הכי מרשים בסביבה. אם לא, הן שולפות ציפורניים כדי להילחם.

 

רכלניות

נשים אוהבות לרכל. המיומנות החברתית הכי חזקה אצל נשים היא הרכלנות. בכל הזדמנות הן חייבות לדבר ולספר לכל העולם על ההיא וההוא והדבר הכי אהוב עליהן הוא לפגוש מישהו ולספר לו רכילות ולגלות שהוא לא ידע את זה והן הראשונות שגילו לו את הסקופ. אין תענוג גדול מזה לאישה!                       


Go Back  Print  Send Page

פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018