ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 

המשך של המוזיאונים הכי מפחידים בעולם:

4. מוזיאון הפרזיטולוגיה במגורו, Meguro Parasitological Museum, יפן 
ביקור במוזיאון הפרזיטים במגורו שביפן עלול להפוך אתכם לפרנואידים מכל דבר אחריו. פתאום תבינו איך פרזיטים יכולים לפלוש אליכם מכל דבר שבסביבתכם- אוכל, אוויר, מים, האנשים שלידכם ועוד. אין מקום שאפשר להתחבא בו מפניהם. 
המוזיאון נפתח בשנת 1953 ומוקדש כולו לפרזיטים המרושעים. תוכלו למצוא כדי זכוכית בתוכם חרקים עם עיניים מפחידות, תולעים ועלוקות שאם רק תהיו במקום הלא נכון בזמן הלא נכון, הם יוכלו לפלוש אל תוך הגוף שלכם כדי להישאר ולחיות על חשבונכם. 
במוזיאון מוצגת תולעת אמיתית באורך 8.8 מטר שהוצאה מגוף של אדם חי, גופות של בעלי חיים שהושחתו על ידי פרזיטים פולשים, כמו צב שהלשון שלו פשוט הוחלפה בפרזיט. איכס!
קישור 

5. הקטקומבות של הקפוצ'ינים, The Catacombs of the Capuchins, פלרמו, איטליה
בפלרמו שבאיטליה, מתחת לבית הקברות המקורי מהמאה ה- 16 של המנזר הקפוצ'יני, תוכלו למצוא את אחד האתרים הכי מורבידיים וחולניים שיש בעולם.
בקטקומבות האלה נמצאות יותר מ-8,000 גופות חנוטות של אנשי המסדר הקפוצ'יני שנפטרו בין המאות ה-17 עד ה-19, והן תלויות על הקירות, או שוכבות בתוך ארונות או מדפים, במבוך ארוך עם מסדרונות צרים, משמשות כזיכרון לחיים שחיו שם פעם האנשים האלה לפני כמה מאות שנים. הגופות מאובקות ואפורות, לבושות במיטב הבגדים שהיו לאנשים אלה בימי חייהם. רבים מהאנשים שתלויים שם השאירו הוראות בצוואות שלהם באיזה בגדים הם רוצים שיציגו אותם לראווה לאחר מותם.
המומיות האלה תקועות עם פה פעור וחורים בהם פעם היו העיניים, כאילו כדי להפחיד את האורחים המבקרים בקטקומבות. כמו בחיים, גם שם יש הפרדה בין מעמדות ומינים וגברים תלויים במקומות שונים מנשים וילדים, נזירים, כמרים, פרופסורים ואפילו בתולות, כל אחד נתלה במחלקה שלו.


6. מוזיאון מוטר, The Mutter Museum, פילדלפיה, פנסילבניה, ארצות הברית
מוזיאון מוטר שבפילדלפיה מחזיק אוסף של דגימות פתולגיות ואבנורמליות של גוף האדם. הוא נפתח בשנת 1858 למבקרים מבוהלים ומתפתלים.
המוזיאון מציג מוחות אמיתיים של רוצחים ושל חולי אפילפסיה, קיר שלם של גולגלות עם פירוט לגבי סיבות המוות של האנשים להן היו שייכות. יציקות גבס של התאומים הסיאמיים שחיו חיים משותפים מוזרים, צ'נג ואנג בנקר, כולל הכבד המשותף שהיה לשניהם ושלד של אדם ענק. גם כאן יש כדים שקופים מלאים בנוזל משמר שבתוכם צפים עוברים בעלי מומים. על הקירות תמונות של אנשים עם המומים הכי מעוותים. השתדלו לא להגיע למוזיאון על קיבה מלאה, כי יכול להיות שתרגישו בחילה מחלק או מרוב המוצגים שם, כמו המעי הגס באורך 9 מטרים שמלא בצואה שהוצא מאדם ועוד כמה מוצגים מעוררי חלחלה.
קישור לאתר המוזיאון

7. מוזיאון גלור לפסיכיאטריה, The Glore Psychiatric Museum,  סט. ג'וזף, מיזורי, ארה"ב
כשנכנסים למוזיאון הפסיכיאטריה גלור שבסנט ג'וזף יש תחושה של בהלה וסכנה. 
המוזיאון נפתח בשנת 1968 בתוך בית חולים פסיכיאטרי שבמקור קיבל את השם "בית משוגעי המדינה מס' 2" בשנת 1874.
רוח קודרת שורה בין המסדרונות. אולי זה בגלל צרחות האנשים שהיו נעולים כאן בין הקירות לפני מאות שנים, בדרך כלל בגלל הטיפול המכאיב שקיבלו שנועד להוציא מהם את ה"שיגעון".
במאה ה-18, כדי לרפא את נפשם של החולים, היו סוגרים אותם במשך 48 שעות בתוך גלגל ריצה של אוגרים, בלי לתת להם אפשרות להפסיק לרוץ.
היו כאלה שהיו מוחזקים קשורים לכיסא במשך 6 חודשים שבו הם היו נחתכים ומדממים כי הרופאים האמינו שמחלת הנפש שלהם היא תוצאה של זרימה של יותר מדי דם למוח.
אחרים היו נזרקים לתוך דליים ענקיים מלאים בקרח כדי לזעזע את המערכת שלהם.
בכל זה ובעוד הרבה תוכלו לצפות אם תבקרו במוזיאון המצמרר הזה שמראה לנו איך פעם היו דברים גרועים יותר.
סרטון של ביקור במוזיאון:

 
לעמוד הקודם                                לעמוד הבא                            רוצה לקבל עדכונים מהאתר באימייל?
Go Back  Print  Send Page

פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018