פרינטיים
ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 


כמה נשים מסוגלות לסבול מבני זוגן ובכל זאת להישאר איתם ולעמוד לצידם?

"אני מצטער אבל אני צריך להיפטר ממך" זה מה שבעל שיכור אמר לאשתו כשהוא כורע מעליה במיטה בזמן שישנה וחונק אותה עם צעיף משי. אבל למרות זאת האישה עומדת לצד בעלה שנכלא בעקבות האירוע לשנתיים.

סמנתה צ'רלטון התעוררה משנתה וגילתה את בעלה מזה 10 שנים, מייקל, מנסה לחנוק אותה עם צעיף. סמנתה הצליחה להיחלץ וברחה מהבית שלהם בסנדרלנד שבאנגליה. היא סיפרה שהיא היתה בטוחה שהיא עומדת למות. למרות התקרית, הזוג נשאר ביחד.
סמנתה בת ה-40 ישנה בשלווה במיטה שלה ושל בעלה, כשהוא חזר שיכור אחרי שהשתתף בהלוויה. לפתע היא התעוררה בבעתה, נחנקת מצעיף משי סגול שקיבלה מתנה מאמו, אותו הוא כרך סביב צווארה.
הוא אמר לה: "אני מצטער, אני צריך להיפטר ממך" והיא השתמשה בכל הכוח שלה כדי להוריד אותו ממנה ולברוח מהבית שלהם.
מייקל צ'רלטון בן ה-43 קיבל עונש מאסר של שנתיים ושמונה חודשים על איום להרוג ותקיפה, בבית המשפט בניו קאסל שבאנגליה. סמנתה בכל זאת עומדת לצידו ולא רוצה שילך לכלא.
למייקל יש תיקים במשטרה על נהיגה מסוכנת, איומים והטרדות של אשתו הקודמת שעזבה אותו לטובת גבר אחר, כך שנראה שסמנתה ידעה עם מי יש לה עסק כשהתחתנה איתו. עדיין לא ברור למה היא נשארת איתו אחרי שניסה להרוג אותה ואמר לה שהוא צריך להיפטר ממנה.
אחרי שסמנתה נאבקה עם בעלה מייקל היא ברחה מהבית לחברה שגרה קרוב והזעיקה משטרה. המשטרה הגיעה לבית ומצאה את מייקל שוכב על המיטה וממרר בבכי: "ניסיתי לרצוח את אשתי" הוא אמר "שמתי לה צעיף סביב הצוואר כדי להיפטר ממנה".
עורך דינו של מייקל, רובין פאטון, אמר שבני הזוג עמדו במצב של לחצים כספיים עצומים ומייקל צ'רלטון מעולם לא הצליח להתמודד כראוי עם הבעיות שהיו לו בעבר. הוא הוסיף גם שמייקל מקווה לפתור את הבעיות שלו עם אשתו כדי שיוכלו להישאר ביחד.
השופט סיימון היקי שנתן את גזר הדין אמר לצ'רלטון: "מה שמחריף את חומרת מקרה זה עוד יותר הוא שאתה איימת כבר לרצוח שותף אחר שלך בעבר."
הוא הוסיף: "החשש של בית המשפט הוא, האם במועד כלשהו בעתיד, תחת לחצים דומים, ייתכן ששוב ינסה הנאשם לעשות משהו דומה או אולי משהו גרוע יותר ואף לממש את האיום."

העצה שלנו לסמנתה: לברוח כמה שיותר מהר ורחוק, כשהוא יחזור אלייך, זה לא יהיה טוב יותר אלא רק יותר גרוע. לעולם לא תוכלי לישון איתו שוב בעיניים עצומות.

מקור


 


 
Go Back  Print  Send Page
פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018