פרינטיים
ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 


נפל בחלקנו הכבוד לארח 6 ילדים בכיתה ג', הכיתה של בתי, במסגרת פרויקט חמים ומקרב לבבות שמפעיל ועד ההורים בשם "בית מארח".
אשתי ישר נכנסה ללחץ ורצה למחשב לחפש רעיונות, אני הייתי קצת יותר רגוע. הם בסך הכל ילדים, לא צריך להילחץ והם בסך הכל שישה. אחרי שאשתי חרשה את האינטרנט בחיפוש אחרי רעיונות להפעלת הזאטוטים, היא הגיעה אליי עם רשימת קניות שצריך לעשות, רשימה שאפשר להאכיל איתה משפחה שלמה של חמש נפשות במשך חודש. לא היה לי נעים לצאת שוב קמצן, אז דחיתי את השיחה על כך לערב ואחרי שהילדים הלכו לישון, ישבנו שנינו ובדקנו איפה אפשר לקצץ עלויות ולא לבזבז מאות שקלים על אירוח של שישה ילדים במהלך שעתיים.

ואלה הרעיונות שמצאנו שלא עולים הרבה ולא יוצרים חור גדול בכיס:

הכנת מסיכות לפורים
nxhfv kpurho gav zt, cgmnl
אנחנו קצת לפני חג פורים, אז יש בחנויות צעצועים מסיכות לבנות מוכנות לצביעה וקישוט, כל אחת עולה עד 5 ש"ח. את המסיכות מקשטים עם טושים, מדביקים נצנצנים, פאייטים ואפשר לגזור חוטי צמר ולהדביק אותם כדי שיהיו שיער.
אפשר גם לקנות בריסטול גדול ולגזור ממנו מסיכה, לקשט אותה ולעצב, לעשות חורים ולקשור חוט. זאת הגירסה החסכונית יותר. קישור לדגמים של מסיכות להכנה בבית.


 

משחק פלונטר
משחק משעשע (באנגלית Twister) שאפשר לקנות באופן חד פעמי והוא ישמש אתכם להרבה פעמים, לא רק לאירוע הבית המארח, אז כדאי לקנות. במשחק יש משטח שעליו מצוירים עיגולים בצבעים כחול, אדום, ירוק וצהוב. כמו כן יש קוביות שעל הפאות שלהן כתוב איבר בגוף וצבע וכרטיסי שאלות. המנחה של המשחק זורק את הקוביות ומכריז על האיבר והצבע שעלו בגורל. המשתתפים במשחק צריכים להניח את האיבר שנקרא על הצבע. כלומר, אם המנחה קרא יד אדום, כל המשתתפים צריכים להניח יד על עיגול בצבע אדום. ככל שהמשחק מתקדם, הפלונטר מסתבך יותר ויותר. נפסל מי שנופל.

שרשרת ממתקים
כל ילד מקבל שיפוד וחוט גומי. במרכז השולחן מניחים קערות עם מרשמלו צבעוני, סוכריות גומי חמוצות משלל סוגים, סוכריות עם חורים, סוכריות רגילות, בייגלה עגולים או כל מה שעולה על דעתכם שאפשר לעשות בו חור ולהשחיל על חוט. הילדים משחילים את המרשמלו, הסוכריות והבייגלה וכו' על החוטים ויוצרים שרשראות מרשימות.
ביחד עם המסיכה של פורים שהכינו קודם הם מחופשים בתחפושת שיצרו בעצמם.הכנת חצאית הולה (חצאית הוואי) משקיות או מנייר קרפ
 
גוזרים רצועות של נייר קרפ צבעוני או משקיות בצבעים שונים (אפשר שקיות של הסופר). את רצועות קושרים לחבל ואחר כך קושרים את החבל שהרצועות מחוברות אליו לגוף. אפשר להשתמש גם בחוטי רפיה אבל זה כבר יותר מורכב בגלל שהם דקים (ואז צריך לשזור אותם לצמות).

 


מסיבת תחפושות
אביזרים וקישוטים מפלסטיק למסיבות
אם יש לכם תחפושות ישנות או שאתם יכולים להשאיל תוכלו לעשות מסיבת תחפושות. כל ילד יכול ללבוש תחפושת, להחליף, להתאפר ועוד. אפשר גם לקנות אביזרים זולים כמו שיניים מפלסטיק, משקפיים וכד בחנויות צעצועים או הכל בדולר. שמים ברקע מוזיקה עם שירים לפורים והילדים רוקדים, משתוללים ומרבים בשמחה.
טיפ אפשרי נוסף- נכון שבחתונות, בר מצוות וכד' מחלקים תמיד אביזרים מפלסטיק כמו כובעים, שרשראות, משקפיים צבעוניים וכו'? אז מהיום, תשתדלו לאסוף אותם. אם אתם הורים לילדים, כדאי לשמור בבית קופסא עם אביזרים כאלה, כי לבית המארח אפשר להשתמש בהם.

פוסטר לכיתה - תמונה קבוצתית
מצטלמים לתמונות קבוצתיות. אפשר גם לצלם את הילדים במהלך הפעילות. ההורה הולך להדפיס את התמונות במדפסת הביתית ואחר כך גוזרים את התמונות ומדביקים אותן על בריסטול בגודל חצי גיליון. הילדים מקשטים ביחד את הפוסטר ולמחרת מביאים אותו למחרת לכיתה בגאווה.                      
Go Back  Print  Send Page
פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018