פרינטיים
ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 
 
 

6. האבא שירד במשקל 13.5 ק"ג בשביל להציל את הבת שלו
בעיתות משבר אבות ילכו בשביל הילדים שלהם עד קצה העולם, יעשו הכל ויקריבו כל מה שיוכלו בשביל לעזור להם. הדוגמא ההירואית האחרונה היא של אדוארדו קמרגו מאילינוי שבארה"ב, שעל פי התוכנית בוקר טוב אמריקה הוריד יותר מ-13.5 ק"ג תוך חודשיים כדי להציל את הבת התינוקת שלו.בחודש אפריל בשנה שעברה התגלה שג'זלין, בתו של אדוארדו שהיתה בת 5 חודשים, סובלת מאטרזיה ביליארית. כדי להחלים מהמחלה ג'זלין היתה צריכה לעבור השתלת כבד ואביה אדוארדו היה היחיד במשפחה שהיה יכול לתרום לה בגלל סוג הדם שלו. הוא החליט שהוא רוצה להיות התורם. בלי הניתוח, דרכי המרה של ג'זלין היו נחסמות והיא היתה לוקה באי ספיקת כבד, מה שהיה עלול לגרום למותה. ג'זלין עברה שני ניתוחים אך דבר לא עזר והרופאים אמרו להורים שהיא חייבת השתלת כבד.

הבעיה היתה שאדוארדו אובחן כבעל כבד שומני, כך שהוא נפסל מלהיות תורם לבתו.

אדוארדו, אב לשלושה ילדים כולל ג'זלין הקטנה, לא עשה פעילות גופנית מסודרת במשך שנים. כדי לשפר את מצבו הבריאותי ולהפוך לכשיר לתרומת כבד לבתו, הוא התחיל ללכת לחדר כושר ולרוץ מדי יום 6 קילומטרים בשעה. הוא התחיל גם דיאטה שמבוססת על ירקות, מים ושליטה בכמויות.

"היו ימים שהרגשתי שהברכיים שלי עומדות להתרסק והייתי מת לעצור ולעשות הפסקה" סיפר אדוארדו "אבל אז חשבתי על הבת שלי והחלטתי שאני חייב להמשיך".

העבודה שלו השתלמה. תוך חודשיים הוא הגיע למשקל של 81 ק"ג (קודם הוא שקל כמעט 100 ק"ג) והכבד שלו הגיע למצב של פחות מ-2% שומן.

בנובמבר 2012 ג'זלין עברה בהצלחה את ניתוח השתלת הכבד. כשהניתוח הסתיים, אדוארדו רצה לראות את הבת שלו מייד. האחיות אמרו לו לא לקום מהמיטה אך הוא התעקש, הלך 10 צעדים והתמוטט. הוא התאושש מהר ועבר לכיסא הגלגלים כדי להגיע מהר לבתו הקטנה ולהחזיק את ידה.

עכשיו, שנה אחרי זה, ג'זלין היא ילדה כמו כל הילדים ואביה התאושש גם הוא ומאושר מהדרך שעשה למען בתו.
    קישור לסרטון

לתחילת הרשימה של האבות הכי טובים >>>                       רוצה לקבל עדכונים מהאתר באימייל?
Go Back  Print  Send Page
פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018