ברירת-מחדל  |  

חיפוש באתר:
Custom Search
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
 

עיקבו אחרינו ב-Pinterest
 

דברים מעניינים בלוגואים של חברות מפורסמות שבטח לא שמתם לב אליהם:

1. חברת Fedex למשלוחים בכל העולם: שמתם לב שבין האות E ל-X יש חץ? 2. Tour De France- מירוץ האופניים המפורסם ביותר בעולם- הטור דה פרנס: האות R בסוף המילה Tour נראית כמו רוכב על גלגל אופניים צהוב.


3. אמזון- החץ שנמתח מהאות a ל- z מתחת למילה אמזון (חנות מקוונת, אולי הגדולה בעולם): האם זה אומר שיש להם את כל המוצרים שבעולם, מ- a  ועד z?


4. טובלרון- אם תסתכלו היטב בציור של ההר, תראו שם דוב. ההר המצויר בלוגו הוא הר מטרהורן הנמצא בגבול שוויץ- איטליה. השוקולד טובלרון מיוצר בברן שבשוויץ והסמל של העיר הוא דוב. 5. Northwest Airlines- לחברת התעופה האמריקנית יש באמת לוגו מעניין. העיגול נראה כמו מצפן, והאות W נראית כמורכבת מהאות N ומחץ קטן שמצביע לכיוון צפון מערב.


6. PITTSBURGH ZOO- האם אתם רואים את הגורילה והלביאה בלוגו של גן החיות של פיצבורג?7. Goodwill- חברת Goodwill היא יצרנית שמאפשרת לשלב במפעלים שלה אנשים עם צרכים מיוחדים. האות G בשם שלה היא חלק מפרצוף סמיילי מחייך. מראה על רצון טוב, לא?


8. השוקולד של Hershey- נשיקות השוקולד של הרשי: בלוגו האות K נראית כמנשקת את האות I נשיקה מלאה בשוקולד.9. מירוץ המכוניות Formula 1- הלוגו נראה כמו צירוף של האות F והספרה 1, אבל אם תסתכלו טוב תראו שהשטח בין האות למספר נראה כמו הספרה 1, מה שבטח בא להדגיש לנו את העובדה שזהו מירוץ המכוניות מספר 1 בעולם.

ואחרון חביב: 

10. Tostitos- חטיף צ'יפס מטורטיה שפופולרי בארה"ב, אותו אוכלים עם מטבל סלסה. שתי האותיות t שבאמצע המילה נראות כמו שני אנשים שאוכלים את החטיף מעל האות i שנראית כמו שולחן שעליו צלחת עם רוטב אדום.

למה בארץ לא עושים לוגואים כאלה מעניינים?

לרשימה הבאה                                              רוצה לקבל עדכונים מהאתר באי מייל?Go Back  Print  Send Page

פינת הילדים