ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 


דברים שלאמהות אסור לעשות בפייסבוק:

1. חדשות טובות
אסור לכתוב חדשות טובות על הילדים שלך, במיוחד כשהם קטנים, כמו: "רומי סוף סוף ישנה לילה שלם" או "אורי סוף סוף התחיל לעשות קקי בסיר". הסיבה היא שברוב הפעמים שמספרים חדשות כאלה, פתאום אחרי זה קורה ההיפך. בלילה אחרי רומי מתעוררת כל שעה ורוצה על הידיים, לאורי בורח קקי במכנסיים והוא לא מסכים יותר להתקרב לסיר וכו'. זה מין חוק כזה של הורים: ברגע שתספרו שהילד שלכם לא היה חולה כבר הרבה זמן, אתם תראו אותו פתאום מקיא על הספה בסלון.

2. רק תחכי
אל תכתבו לחברות שלכן הודעות בסגנון "רק תחכי שיגדל". החברה שלך המסכנה מטפלת בתינוק זעפן שמוציא אותה מדעתה. היא מוציאה את התסכול שלה על המקלדת בפייסבוק, והתגובה שלך היא: "רק תחכי שיגיע לגיל ההתבגרות". במצב כזה התפקיד שלך הוא רק לטפוח על הגב שלה בהבנה ולהסכים איתה שהתינוק שלה איום ונורא.

3. לפחות את לא
כשחברה שלך כותבת שקשה לה עם התינוק שרק נולד לפני שבוע, את כותבת לה שלפחות לא נולדו לה תאומים, כמו לך. כשחברה אחרת מתלוננת שקשה לה בעבודה, את כותבת בתגובה: לפחות את יוצאת מהבית, לא כמוך. כשחברה אחרת שלך כותבת שהיא מתאוששת מניתוח קיסרי, את כותבת לה שלפחות היא לא הוציאה אורנג-אוטנג דרך הנרתיק שלה, ועוד בלי שום טשטוש ובטח שבלי אפידורל, כמוך. 
כשחברה שלך מתלוננת, כבדי את תלונותיה בהבנה ואל תנסי להראות לה שלך קשה יותר. זה כל מה שהיא צריכה.

4. לפרסם תמונות של הילד שלך עושה משהו מגעיל
הילד שלך הוריד את החיתול בזמן שישן צהרים, או צייר על הקיר יצירת אמנות? קדימה, תפסי את הרגע היפה וצלמי אותו כדי שתהיה לו מזכרת שיראה יום אחד לאשתו לעתיד. אבל בשום פנים ואופן אל תפרסמי את זה בפייסבוק. חברים שלך לא ממש צריכים לראות את זה. תאמיני לי שהילד שלך מכוסה בספגטי על כל הראש לא כל כך חמוד כמו שאת חושבת.

5. לפרסם תמונה של התינוק שלך מכרסם באנג
אל תפרסמי תמונות של הילד שלך שותה בירה אפילו בכאילו, גם לא עם סיגריה ולא עם באנג. זה נראה נורא ואיום ואת בהחלט עלולה להסתבך עם הרשויות.
האמא של התינוק שבתמונה למטה למשל, התלהבה כל כך מהתמונה של הילד שלה עם הבאנג שהיא פירסמה אותה בפייסבוק.
עכשיו האמא הזאת מפלורידה נמצאת תחת השגחה ומעקב של שירותי הרווחה לילד וגם הסתבכה עם החוק. 

תינוק מעשן באנג

לדבר המגניב בפייסבוק הבא                    רוצה לקבל דברים מגניבים בפייסבוק באי מייל שלך?

Go Back  Print  Send Page

פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018