ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 
בפייסבוק מסתובבים כל כך הרבה טיפוסים. ניסיתי לאפיין כמה מהם (בינתיים 13). נראה אם תמצאו את עצמכם ואת החברים שלכם ברשימה:

(הכוונה היא לשני המינים כמובן)

1. הבאבא סאלי- זה שמברך את כולם (ואת עצמו) בברכת אריכות חיים, בריאות ופרנסה בשפע.  למרות שהוא אמור להיות צדיק קדוש, לפעמים הבאבא סאלי נראה בתמונת הפרופיל שלו כמו בחורה בביקיני.

2. שוטה הכפר- זה שכל התגובות שלו הן: "חחחחח" ובסטטוסים שלו אפשר למצוא רק בדיחות קרש שהוא העתיק מסטטוסים אחרים.

3. התמים- זה שעדיין לא הפנים שהפייסבוק מלא בוירוסים ותרמיות, ושכל הזמן הוא עושה לייקים לכל מיני פרסומים שהם עבודה בעיניים, כמו "אביבית בר זוהר לפני הניתוח להגדלת החזה! ליחצו לייק כדי לראות"

4. מחבק העצים- האקולוגי, שמטיף כל היום לצמחונות וטבעונות, לשמירה על איכות הסביבה, שמחפש בית חם לגורי כלבים נטושים ומפרסם סרטונים נגד ניסויים בעלי חיים. בקיצור, זה שכל הזמן עושה לנו רגשי אשמה.

5. הפופולרי/ת- זה או זאת שיש להם 3528 חברים בפייסבוק והיד עוד נטויה. מאיפה הם מכירים את כולם? מה יש להם שאין לי? 
מה שבטוח, אם הם לא עשו "הסתר" לכל העדכונים של רוב החברים שלהם, הם לא מסוגלים להיכנס לעמוד שלהם שמוצף בסטטוסים משעממים שחוזרים על עצמם.

6. הגיימר- זה שמשחק כל היום בפארמוויל, מאפיה, פוקר, סיטיוויל, קאסטלוויל ועוד כל מיני ווילים. כל היום הוא מפרסם בססטוס שלו הודעות שקשורות למשחק שלא מעניינות אף אחד. הוא גם מציף את כולם בבקשות להיות שכנים שלו ולשלוח לו מתנות.

7. מקדם המכירות- זה שכל הזמן ממליץ "מכל הלב" בסטטוסים שלו על כל מיני מוצרים, אנשי מקצוע וכד' ועולה לכל החברים שלו על העצבים.

8. האוהב הבלתי נראה- זה שלא אומר כלום ולא משתף כלום, רק עושה לייק. 

9. התרנגול- זה שאומר בוקר טוב לכולם בפייסבוק מייד כשהוא מתעורר.

10. העצבני- זה שהחליט שהקיר של הפייסבוק זה המקום לקטר ולהתלונן על הכל. 

11. מהדורת החדשות- זה שכל הזמן מעדכן איפה הוא נמצא, עושה check in בכל מקום שאליו הוא מגיע, מתייג את מי שאיתו הוא נמצא ומספר מה הם עושים. 

12. העוף המוזר- זה שכותב בסטטוס שלו כל מיני דברים מוזרים ותמוהים שאף אחד לא מבין חוץ ממנו. כמו למשל: "אכלתי קוסקוס. הים כחול".

13. הרוחני- זה שתופס מעצמו גורו וכותב כל הזמן בסטטוסים שלו משפטים רוחניים על חשיבה חיובית, אופטימיות ואושר ובאותו זמן צורח על אנשים בטלפון.

נו, מצאתם את עצמכם או את החברים שלכם? יש לכם רעיונות נוספים?

מיכל וקנין, 23.4.12


Go Back  Print  Send Page

פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018