ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 

בזמן האחרון מתפרסם אצל כל מיני אנשים בפייסבוק הפוסט הבא:

 
FACEBOOK JUST RELEASED THEIR PRICE GRID FOR MEMBERSHIP. $9.99 PER MONTH FOR GOLD MEMBER SERVICES, $6.99 PER MONTH FOR SILVER MEMBER SERVICES, $3.99 PER MONTH FOR BRONZE MEMBER SERVICES, FREE IF YOU COPY AND PASTE THIS MESSAGE BEFORE MIDNIGHT TONIGHT. WHEN YOU SIGN ON TOMORROW MORNING YOU WILL BE PROMPTED FOR PAYMENT INFO...IT IS OFFICIAL IT WAS EVEN ON THE NEWS. FACEBOOK WILL START CHARGING DUE TO THE NEW PROFILE CHANGES. IF YOU COPY THIS ON YOUR WALL YOUR ICON WILL TURN BLUE AND FACEBOOK WILL BE FREE FOR YOU. PLEASE PASS THIS MESSAGE ON IF NOT YOUR ACCOUNT WILL BE DELETED IF YOU DO NO PAY

(בעברית: פייסבוק פרסמה רק עכשיו את המחיר שהם יגבו עבור חברות. המחיר הוא 9.99$ למנוי זהב, 6.99$ למונוי כסף, 3.99$ למנוי ברונזה וחינם אם תעתיק ותדביק את ההודעה הזאת עד חצות בסטטוס שלך. כשתתחבר לחשבון שלך מחר בבוקר תועבר מייד למסך תשלומים. זה רשמי וזה היה אפילו בחדשות. פייסבוק תתחיל לגבות כסף עבור שינויים בפרופיל. אם תעתיק את המודעה הזאת האייקון שלך יהפוך לכחול ופייסבוק תהפוך להיות בחינם בשבילך. אנא העבר את ההודעה הזאת או שהחשבון שלך יימחק במקרה שלא תשלם.)

אין לי מושג מה ומי עומדים מאחורי השמועה הזאת ואם היא נכונה. האם מדובר בילד מחוצ'קן בן 15 שאין לו מה לעשות בחיים חוץ מלבדוק עד איפה השמועות שהוא מפיץ יכולות להגיע או במישהו עם אינטרסים מרושעים נגד פייסבוק?

לא יאומן שיש אנשים תמימים שנפלו בפח וההודעה הזאת פורסמה שוב ושוב בסטטוסים של אנשים, עד כדי כך שזה הגיע לאוזניהם של עובדי פייסבוק והם שחררו את ההצהרה הבאה:
 
A rumor on the Internet caught our attention. We have no plans to charge for Facebook. It's free and always will be.
האמת שזה די עצוב לחשוב שאנשים מפרסמים דברים בלי לבדוק ושבעצם כל שמועה שבא למישהו להפיץ, כל מה שהוא צריך לעשות זה לכתוב אותה בסטטוס שלו ולהגיד לאנשים להעתיק אותה ולפרסם אצלם.
אז אמנם השמועה התפשטה כמו אש בשדה קוצים אבל אפשר לנשום ברווחה, אין לה שום בסיס ואפשר להמשיך להנות מפייסבוק ללא תשלום.לדבר המגניב הבא בפייסבוק                            לדבר המגניב הקודם בפייסבוק                         רוצה לקבל עדכונים מהאתר באי מייל?
Go Back  Print  Send Page

פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018