מזג האוויר בישראל  |  
© התכנים באתר זה הינם מקוריים ושייכים לפרינטיים או שקיבלו אישור מבעל זכויות היוצרים לפרסמם באתר.
עם זאת, אם מצאתם חומר שמוגן בזכויות יוצרים ואתם מאמינים שפרסומו מהווה הפרת זכויות יוצרים, אנא פנו אלינו במייל ואנו נדאג להסירו.

 

האחד באפריל, או כמו שהוא נקרא באנגלית April fool's day, יום השוטים של אפריל, הוא יום השקרים הבינלאומי שאפשר לספר בו שקרים לאנשים ולמתוח אותם בלי חשבון, ובלי להיתפס כשקרנים.
אם אתם מחפשים רעיון למתיחה, קבלו כמה רעיונות נחמדים למתיחות שמצאנו ברשת, רק שימו לב שאם אתם רוצים לעשות מתיחה, עליכם להפעיל שיקול דעת ולוודא שמה שאתם הולכים לעשות לא מסכן אף אחד.

מה קורה שם בתוך המכונית?
היכנסו למכונית עם חבר או חברה ותתחילו להשתולל. אנשים שיעברו בחוץ לא יבינו מה קורה בתוך האוטו. כמו החבר'ה בסרטון הבא (רק לא לעשות את זה במקום שבו יש רכבים ותנועה, כדי לא לסכן את העוברים ושבים):
מתיחה- סקס במכונית

לבשל מזון לכלבים ולהגיש אותו
אוכל לכלבים מבושל יכול להיראות כמו תבשיל רגיל. למה שלא תנסו לבשל אותו ולהגיש למישהו כמו בסרטון הבא (אולי הוא יחשוב שזה טעים):
מתיחה: אוכל לכלבים

לגזור לחברה שלכם את השיער
בחנויות צעצועים או תמרוקים, ובחנויות של הכל בשקל או בדולר, אפשר למצוא תוספות לשיער שלא עולות הרבה. מיצאו תוספת לשיער בצבע של השיער של חברה שלכם, התקרבו אליה עם מספריים ותעשו כאילו אתם גוזרים לה את השיער. כמו בסרטון הבא:
מתיחה: תספורת לחברה

להחליף את הקרם במיונז
נכון שהמיונז נראה כמו קרם הגנה, קרם לחות, קרם לשיער או מרכך לשיער? למה שלא תיקחו את אחת הקופסאות של הקרמים האלה, תרוקנו אותה ובמקומם תשימו מיונז? הבחור שבסרטון הבא החליף את קרם ההגנה של חברו שיצא למשחק טניס במיונז והחבר מרח את המיונז על כל הפרצוף:
החלפת קרם במיונז

פיצוץ בקבוק מים עם קרח יבש
בקבוק מלא במים עם חתיכת קרח יבש בפנים (קרח יבש אפשר להשיג למשל כשעושים הזמנות בסופר שמכילות מוצרים שדורשים קירור) מתפוצץ בקול ומפזר אדים של פחמן דו חמצני שנראים כמו עשן. מתיחה מפחידה למי שעושים לו את זה, אפשר לראות בסרטון הבא:
פיצוץ בקבוק מים עם קרח יבש

מתיחת הניילון הנצמד
הדבקת ניילון נצמד בחלל שמול הדלת, כך שמי שפותח את הדלת יתקע בניילון עם הפרצוף כמו שתוכלו לראות בסרטון הבא:
מתיחת הניילון הנצמד

מתיחת הכיסא הקלאסית
גירסא של מתיחת הכיסא הקלאסית: החבר קם מהכיסא שלו. כאשר הוא חוזר אליו, מחליפים מהר את הכיסא בפח אשפה והחבר נופל לפח (ליחצו על התמונה כדי לראות את הסרטון):
מתיחת הכיסא

מתיחה במשרד
את המתיחה הזו אפשר לעשות לחבר או חברה בעבודה שמגיעים תמיד מאוחר. להחליף את הציוד המשרדי שלהם בקרטון שעיצבתם בצורה של אותו ציוד בדיוק: המחשב, הטלפון, עכבר המחשב, המתקן לעטים ועוד, כמו שתוכלו לראות בתמונה:
מתיחה במשרד

להבהיל את איש הזבל:
גם את פועלי הזבל, האנשים שלוקחים את הפחים מהרחוב ומרוקנים אותם למשאית הזבל, אפשר למתוח. כמו שתוכלו לראות בסרטון הבא:
מתיחה של איש זבל

מתיחת העכבר המזוייף
להדביק עכבר צעצוע לדלת ארון המטבח וכשמישהו יפתח אותו, העכבר יקפוץ עליו, כמו שתראו בסרטון:
מתיחת עכבר צעצוע

                רוצה לקבל עדכונים באי מייל מהאתר?
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page