מזג האוויר בישראל  |  
© התכנים באתר זה הינם מקוריים ושייכים לפרינטיים או שקיבלו אישור מבעל זכויות היוצרים לפרסמם באתר.
עם זאת, אם מצאתם חומר שמוגן בזכויות יוצרים ואתם מאמינים שפרסומו מהווה הפרת זכויות יוצרים, אנא פנו אלינו במייל ואנו נדאג להסירו.

 

אם אתם מתחת לגיל 18 וגרים בישראל, אין סיכוי שלא שמעתם כבר על הלהיט החדש שכבש את ילדי ישראל- בובות המושי מאנסטרס.
המושי מונסטרס הן מפלצות שאפשר לאמץ ולגדל בעולם הוירטואלי שבאתר: Moshi Monsters.

אפשר להירשם לאתר בחינם, אבל כדי להנות מכל האפשרויות שיש בעולם המפלצות החביב הזה, רצוי להפוך לחבר (member). 
כדי להפוך לחבר באתר נכנסים ל- membership ושם משלמים באמצעות כרטיס אשראי או paypal, או קונים בובת מושי בחנות (או מבקשים מתנה לפסח) שבה נמצא קוד אותו מכניסים לאתר ומקבלים אוטומטית membership.

אם הגעתם הביתה עם המושי החדש שלכם ואתם לא מוצאים את הקוד שלו כדי לאמץ אותו במחשב, אז לידיעתכם, הקוד נמצא בצד הקופסא למטה, כמו שתראו בתמונה:
הקוד של מושי

מה יש במושי מונסטרס?
קודם כל מתחילים באימוץ מפלצת, לה נותנים שם וצבעים חדשים. את המפלצות מגדלים ומטפחים וכדי להרוויח כסף על מנת לקנות דברים חדשים לבית ולמפלצת משחקים במשחקים. אפשר להסתובב בעולם הוירטואלי ולפגוש חברים, לדבר איתם, לשחק איתם ולעשות איתם כל מיני דברים.

המחיר של הבובות הוא די יקר: המושלינגים הקטנים עולים 9.90 ש"ח למעטפה של איסוף שלא נותנת גישה לחברות במחשב, ובובות המושי הקטנות שעולות 50 ש"ח הגדולות שעולות 99 ש"ח.
באמזון אפשר לקנות מושי במחירים נמוכים יותר. אם רוצים לקנות יותר מבובה אחת, זה משתלם כי אז דמי המשלוח משולמים פעם אחת והמחיר של הבובות הוא נמוך יותר מהמחיר שלהן בארץ (בובה גדולה למשל עולה 14.99$ שזה בערך 55 ש"ח לעומת 99 ש"ח פה בארץ).
חוץ מזה, באמזון אפשר למצוא הרבה יותר דגמים של מושי מאשר בחנויות שבארץ.
שימו לב כשאתם מזמינים דרך האינטרנט שהבובה מכילה את הקוד לאתר.
דוגמאות לבובות מושי שאפשר לקנות בזול דרך אמזון:

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page