ברירת-מחדל  |  

חיפוש באתר:
Custom Search
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest
 
יום הציפור- 5/1

בעולם יש המון סוגים של ציפורים. הרבה מינים שונים של ציפורים בעולם. לאנשים שונים יש מערכות יחסים שונות עם המינים השונים. ככזה, אפשר בקלות לדמיין כי ישנם למעשה רבי ציפור ימים בעולם, המשרתים מטרות שונות משתנות מאזור לאזור. מה שאנחנו מדברים עליו הוא המכונה ציפור יום, נצפה בעיקר בארצות הברית, אשר שונה באירועים כגון יום Bird הבינלאומי נודד, יום ציפור נודדת העולם, ציפור יום (בריטניה), וכמה ימי ציפור אחרים אשר לא לפי אותו כי מקורה של המילה "יום טורקיה". נציין גם כי כל אלה נקראים כל החברים שלנו העופות שלנו, לא בירד רוברט הסנטור המנוח. בית הספרים הלאומי הוא קצת מטעה כאן; במשך יום להיות טכני חג לאומי, חוק של הקונגרס נדרש, ואין ראיות לכך אף פעם לא קרו. עם זאת, ידוע בכינויו Bird היום, לא משנה מה הקונגרס עשוי לחשוב על זה.
 
היסטוריה של ציפור יום
חזרה בשנת 1894, צ'ארלס Almanzo בבקוק, המפקח על בתי הספר ב Oil City, פנסילבניה, הכריז על החג הראשון בארצות הברית כדי לחגוג ציפורים. בבקוק רצתה לקידום שימור ציפור כערך מוסרי ונראה כי חופשתו תפס. יום Bird של בבקוק הוא למעשה מה שמכונה כיום יום נודדות ציפור בינלאומי, אם כי זה לא קשור דווקא ציפור היום במונחים של ההיסטוריה. ציפור יום סימנה את סוף המחזור הגדול משמעו חג המולד ציפור השנתי אמצע המאה ה -21.

עם זאת, נראה כי ציפור יום מוקדש לפחות בחלקו להעלאת המודעות על ציפורים בשבי. יש להניח כי כולל תוכי של מרג'ורי הדודה שלך, פינגווינים בגן חי קולומבוס, וכי טורקיה שגרמה את הקורבן האולטימטיבי כדי חסד שולחן האוכל של המשפחה שלך בחזרה בנובמבר. אחרי הכל, החג המציין את תום שלושה שבועות של התמקדות ציפורי בר המתרחשת במהלך הרוזן חג המולד בירד היה כראוי למקד את תשומת הלב כמה על ציפורים בשבי. יש גם אתר אינטרנט בכתובת ציפור היום, אם אתה רוצה ללמוד יותר על האנשים באמת לקדם את החג.
 
כיצד לחגוג את יום Bird
ציפור חשובות. רבים מהם לשיר ולא מעט מהם להיראות יפה. כמובן, מינים רבים של ציפורים נאכלים גם על ידי בני אדם, אבל אנחנו חושבים שזה יכול להיות קצת לא מתאים לצאת לציד שליו לכבוד ציפור יום, גם טעים כמו שלווים הם. בנימה רצינית יותר, כ -12 אחוזים מכלל מיני ציפורים בעולם עלולים לעמוד בפני הכחדה במאה הבאה. וזה כולל כמעט שליש 330 מינים שונים של תוכים. הדברים לא נראים הרבה יותר טוב עבור מינים רבים של ציפורי שיר, שלא לדבר על כמה מינים של פינגווינים אחרים כמו ציפור הקיווי. הרכיבים הגדולים של האיומים הללו הכחדה הם הרס בתי גידול וסחר חיית מחמד. אתה צריך לחגוג את היום על ידי לימוד על כל פלאות ציפור לחנך את החברים שלך, כי ההישרדות של ציפור של העולם תלוי מודעות ציבוריות כמו גם תמיכה לשימור.
כככככללוח הימים המיוחדים בשנה


 


Go Back  Print  Send Page

פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  |  כתבו לנו  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2017