ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 
 
 

נטליה רדולבה, רוקחת בהשכלתה ובלוגרית ברשת, בעלת בלוג ב- LiveJournal, כותבת סיפורים מעוררי השראה על יחסים, אהבה, אושר והחיים בכללותם.
את הסיפור הבא היא כתבה כדי להזכיר לכולנו עד כמה זה חשוב לראות את המשפחה והאהובים שלנו לעתים קרובות ככל האפשר, ולהעריך אותם על כל מה שהם נותנים לנו.
 
"פגשתי לאחרונה גברת נחמדה ואחיה במטוס בדרך חזרה מוורשה למוסקבה. כשנחתנו, הם שאלו אותי: '' האם יש לך מישהו שיפגוש אותך?''
נזכרתי בהוראות של הבעלים: '' כאשר אתם מגיעים, לקחת מונית, לא להתמקח '', והנידו בראש: '' אף אחד. '' אז, אנשים טובי לב אלה הציע לתת לי טרמפ אבל הזהיר אותי כי היינו צריכים להיפרד יחסית בשלב מוקדם.
בהתחלה ממש לא חשבתי על מה התקרית הקטנה הזאת התכוון. אבל שיש ביקורת דרכונים עברה, הבין שהבעלים לא היו צוחקים על מקבל מונית. הייתי ממש מאוכזב, והצלחתי לחשוב רק על דבר אחד: '' מדוע לא פגש אותי? למה? '' ואני מצאתי את עצמי יושב החברים שלי 'מכונית. הגענו בתורו אל כביש הטבעת במוסקבה ועצרתי. הגיע הזמן לומר שלום, כפי שאנו צריכים ללכת בדרכים שונות.
המכוניות מהרו במורד הכביש. ירד שלג. כשהוא לבוש מקטורן בלבד, הרגשתי קר באופן קיצוני. דקה לאחר מכן, הצלחתי לשחרר יד ימין שלי מהחזקת השקיות לעצור מונית. עשר דקות מאוחר יותר, הבנתי כי המושכים מונית בשלב זה היה בלתי אפשרי לכאורה. ב 15 דקות, לבשתי כל מה שהיה לי בתיק שלי, והלכתי לאורך הכביש.
בסופו של דבר, אני נתקלתי בכמה סוג של תחנת אוטובוס, עליתי על אוטובוס לילי, ולבסוף הצלחתי לתפוס מונית. ואתה יודע מה? לקחו לי רק שלוש שעות כדי להגיע הביתה ... לאחר נכנס לאולם, אני ניתך על הרצפה כמו בובת סמרטוטים. בעלי ישב מול המחשב, להציל את היקום. הוא לא יכול לבוא אלי אלא הגיב לרחשים: '' ברוכים הבאים הביתה, מותק! '' שכבתי על הרצפה בזרועות פשוטות לרווחה ולא רצה לקום. '' מה לעזאזל '', חשבתי. '' מה לעזאזל אני עושה עם הבחור הזה? '' ידעתי כל מה שהוא הולך להגיד. הוא היה הולך לבוא אלי בטענות על כך שלא לקחת מונית מחפש צרות במקום. הוא בהחלט יצליח לשכנע אותי רק אנשים טיפשים היינו מצפים להיות נפגשו בשדה התעופה בלילה כאשר בן הזוג שלהם אין מכונית. הוא היה להאשים אותי מחפש סיבה לריב. ידעתי כל הנימוקים הסבירים שלו מראש לא היה מה לומר נגדם. אבל הרגשתי בליבי שמשהו אינו כשורה.
רק כעבור כמה חודשים, הבנתי איפה הבעיה. צפיתי 'ריאליטי' 'את Osbournes' בטלוויזיה. האמא ניסתה לעשות ילדיה להיכנס למכונית. כולם הולכים לפגוש את האבא שלהם בשדה התעופה. הילדים רטנו: '' למה אנחנו צריכים לפגוש אותו ''? ומחק אמם, חזרו אחריה קולות מצחיקים: '' כי אנחנו Lo-o-o-ve אותו ''! ואז הם נרגעו, נכנסו למכונית ואפשרו אמא שלהם כדי להסיע אותם שם.
זה היה הרגע שבו הבנתי הכל. אנחנו נפגשים יקירינו לא בגלל שהם נושאים שקים כבדים. אנחנו נפגשים יקירינו, כי אנחנו אוהבים אותם. איזה סיסמא מצוינת עבור 'מסוג ישן וטובה "אהבה היא ...' 'גלויה:' 'Love שמשמעותה העמידה האהוב שלך בשדה התעופה!' 'אנחנו רוצים לעשות יקירינו שמחים. לתמוך בהם. לחבק אותם. ואומר: '' כמה נחמד שחזרת. ''
אחרי הכל, אני לא להקים משפחה כדי שיגידו: '' קח מונית '', '' נא לא להפריע לי, '' '' אל תיגע בי, '' '' עשה זאת בעצמך, זה פשוט. '' אני יצרתי משפחה, כי אני רוצה שיהיה לי מישהו אשר יחכה לי באולם ההגעה ולחפש אותי בין ההמון.
כמובן, אם ניקח גישה הגיונית העניין, אני מבין כי כל הפגישות האלה על המראה מעל הם כמעט תמיד לא נוחים, לא הגיוניים ולא לכאורה אין צורך. אתה לא צריך ללכת לשדה התעופה בכל פעם אחת. הפקקים הם נורא, אתה רוצה להיות עשיר יותר מנוחה בבית. אולי אתה לא צריך לבקר את יקיריהן בבית החולים מדי יום ביומו, פשוט לשלוח אותם תפוזים באמצעות שליח. אנחנו לא צריכים לחגוג את יום השנה שלנו. זהו חג טיפש שהוא אפילו לא שווה את הכסף שאנחנו מוציאים על זה. אתה לא צריך 'יש' לעשות משהו בכלל. אבל למרות כל זה, אתה עדיין מקווה כי האדישות שלך לא תהרוס הכל.
רק תזכרו, יחסים נהדרים באמת דורשים עבודה קשה. התרת גורל לעשות את שלו כאשר מדובר ביחסים לא נכונה לחלוטין. אוזי אוסבורן הוא עשיר מספיק כדי להרשות לעצמם נהג - אבל הוא לא האדם הראשון אוזי רוצה לראות כשהוא מגיע הביתה. האנשים שאנחנו אוהבים הם הרבה יותר חשובים. ואני רוצה את אותו הדבר. כולם רוצים את זה, בעצם. אבל לא כל אחד מוכן לעשות את זה.
אולי מי הם עצלנים מדי כדי לענות, להקשיב, לנחם וכדי לרצות את יקיריהם, לא הפסקתי לאהוב אותם בכלל. או, אולי, ומעולם לא הכירו את ההרגשה הזו. אהבתי איך הגיבור של הסרט '' מה זאת אהבה? '' אמר פעם לחברו: '' אתה חושב שאשתי דורשת גם כי אני צריך לפגוש אותה בשדה התעופה. אבל אני רוצה להיות שם כדי לפגוש אותה. וזה ההבדל העיקרי ביני לבינך. ''

                       רוצה לקבל עדכונים מהאתר באימייל?
Go Back  Print  Send Page

פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2018