ברירת-מחדל  |  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עיקבו אחרינו ב-Pinterest

חיפוש באתר:
Custom Search
 
 
 

ה-17 בנובמבר הוא יום האינפרונד (Unfriend) בפייסבוק. זהו היום שבו מבטלים חברויות עם אנשים בפייסבוק. 
נכון שזה מאד מרשים שיש לכם יותר מ-1,000 חברים. אבל מה זה שווה אם זה לא באמת?
לכבוד יום האינפרונד, הנה רשימה של אנשים שצריך לבטל את החברות איתם.

אזהרה: הפוסט הזה לא ידידותי. הוא נכתב על ידי מישהו (או מישהי) לא חברותי במיוחד והאמת שהוא נכתב גם קצת בהומור. אז אל תקחו אותו ברצינות. אתם גם לא חייבים לבטל חברות עם אף אחד אם אתם טיפוסים ידידותיים וטובי לב יותר ממני.

רשימת האנשים שצריך לאנפרנד אותם:

1. אנשים שלא מגיבים לדברים שאתם מפרסמים, לא עושים לייק, לא משתפים- כלום. סתם קיימים ברשימת החברים שלכם. בטח הם גם עשו לכם "הפסק לראות פוסטים של אדם זה". לבטל את החברות איתם ויפה שעה אחת קודם! 

2. אנשים שמפרסמים תמונות שלהם או של הילדים שלהם יושבים בקהל של קולנוע או  אולם הופעות, רק כדי שידעו שהם שם. בשביל מה? בשביל שנאכל את הלב? להסיר  אותם מרשימת החברים!

3. אנשים שכל הזמן מפרסמים את העסק שלהם ודוחפים אותו בלי טאקט, גם לפוסטים עצובים שמדברים על אסונות. לאנפרנד מייד!

4. אנשים שמפרסמים פוסטים תמוהים שאתם לא מבינים, כמו "חדשות טובות", או "אני רותח מכעס", או  סתם "חחח הרגתם אותי". אתם מרגישים שקרה משהו ושאתם לא בעניינים. למה להיות מסתוריים?  יש לכם משהו לספר לכולם אז תספרו בלי להשאיר חלק מהחברים שלכם מחוץ לתמונה. לבטל את החברות איתם!

5. אנשים לא מעודכנים שמפרסמים פוסטים מלפני שנתיים, כמו "נערה נעדרת" משנת 2013 שמצאו אותה מזמן או "כלב הלך לאיבוד" משנת 2014 שחזר כבר מזמן לבעליו.
 6. יש את האנשים האלה, שכשאתם כותבים משהו ממש חכם, שנון ומצחיק שהשקעתם בו מחשבה, אתם מקבלים בקושי 5 לייקים, והם רק כותבים "איזה קור" ומקבלים 200 לייקים והערות. לבטל את החברות איתם! למה הם כל כך פופולריים ואתם לא? זה רק גורם לכם לקנא!

7. אנשים מתלהמים שלא מכבדים דעות של אחרים שלא מתאימות לדעות שלהם ומקללים אותם. אנחנו חיים במדינה שיש בה חופש ביטוי ואם הם לא מקבלים את זה, הם לא צריכים להיות ברשימת החברים שלכם. אלא אם כן גם אתם כאלה.

8. אנשים שבסך הכל דיברתם איתם פעם אחת ואחר כך קיבלתם מהם הצעת חברות ואישרתם כי לא היה לכם נעים לסרב. אתם לא מכירים אותם, הם לא באמת חברים שלכם ועכשיו אתם רואים את כל הדברים שהם אוכלים, את כל המקומות שהם מבקרים בהם ואת כל התמונות של המשפחה שלהם. כל החיים שלהם פרוסים לנגד עיניכם ואתם בכלל לא יודעים מי הם והם לא מעניינים אתכם.

9. אנשים שכל הזמן משוויצים.

10. אנשים שאתם בכלל לא מחבבים.

זהו. אחרי שדיללתם את רשימת החברים שלכם, עמוד הפייסבוק שלכם נהיה נקי יותר ואמיתי יותר. מספר החברים שלכם ירד והוא אמנם פחות מרשים, אבל לפחות אתם יודעים שמי שלא נמצא שם, הוא לא מישהו שבאמת חשוב בחיים שלכם.

                       
Go Back  Print  Send Page

פינת הילדים
 

הוספה למועדפים
  |  הפוך לעמוד הבית    |  תנאי השימוש באתר | מפת האתר  |  כתבו לנו  | 
כל הזכויות שמורות © לפרינטיים 2017